Afbeelding van Avocadodip met groentechips

Avocadodip met groentechips

Magazine imageMagazine

Maak deze heerlijke avocadodip met groentechips als je gasten krijgt. Lekker fris door de limoenrasp en natuurlijk die romige smaak van avocado. Met een vleugje feta. Ideaal voor bij de borrel!

10 min bereiden

tussendoortje

192 kcal/pp

(0)

Ingrediënten

4 personen
  • 40 g veg crisps (groentechips Tyrell)

Bereiding

Zet in 3 stappen deze heerlijke Avocadodip met groentechips op tafel.

  1. Halveer de avocado en verwijder de pit. Schep het vruchtvlees uit de schil met een lepel en doe in een hoge beker. Voeg 50 g feta toe.
  2. Rasp de groene schil van de limoen en pers de vrucht uit. Voeg de rasp en het sap toe aan de avocado, samen met de tabasco. Pureer tot een gladde dip.
  3. Schep in een kommetje en verkruimel de rest van de feta erover. Zet het kommetje op een mooie schaal, leg de groentechips erbij en serveer.

Tip! je kunt de avocadodip een halve dag van tevoren maken. Bewaar afgedekt in de koelkast, roer voor serveren een keer door en verkruimel er dan de feta pas over. Meer kerstrecepten? Bekijk alle kerstrecepten.

eet smakelijk

Meer zoals dit

Kerst Groente Groentechips