Gnocchi met champignons en blauwekaassaus

Wat eten we badgeWat eten we

Deze gnocchi met champignons en blauwekaassaus is vegetarisch, smeuïg en vol van smaak. In combinatie met de knapperige cavolo nero uit de oven maakt dit een compleet gerecht dat zo op tafel kan.

50 min bereiden

hoofdgerecht

688 kcal/pp

(1)

Ingrediënten

4 personen
  • 200 g gesneden cavolo nero
  • 1 Citroen

Bereiding

Zet in 4 stappen deze heerlijke Gnocchi met champignons en blauwekaassaus op tafel.

  1. Verwarm de oven voor tot 200 ?C. Bekleed een bakplaat met bakpapier. Hak de cavolo nero grof, doe in een kom en voeg 1 el olijfolie toe. Breng op smaak en schep om. Verdeel over de bakplaat en bak in 20 min. knapperig in de oven. Schep halverwege de baktijd om.
  2. Verhit 2 el olijfolie in een hapjespan en bak de gnocchi in 20 min. krokant. Veeg de champignons schoon, snijd in kwarten, voeg toe en bak mee. Verhit 1 el olijfolie in een koekenpan en bak de vegetarische spekjes in 8-10 min. knapperig.
  3. Breng intussen de kookroom tegen de kook aan. Verkruimel er de kaas boven en laat smelten. Boen de citroen schoon, rasp er de gele schil boven en pers er de helft van de vrucht over uit. Roer de maïzena met 2 el water tot een glad papje, voeg toe en verwarm op laag vuur al roerend mee.
  4. Verdeel de gnocchi met de champignons over 4 diepe borden. Schenk er de saus over. Verdeel er de spekjes over. Garneer met de cavolo nero.
eet smakelijk

Meer zoals dit

Pasta Groente Paddenstoelen Champignons