Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
Terug naar Nu in de aanbieding
HAK
Alle potten à 710 ml en Easy Eats
2 voor 3,99
Geldig van wo 30 sep t/m di 6 okt
Bij boodschappen bestellen geldt de aanbieding voor bezorg- en ophaalmomenten op wo 30 sep t/m di 6 okt.
Producten in deze aanbieding
Geldig van wo 30 sep t/m di 6 okt
Bij boodschappen bestellen geldt de aanbieding voor bezorg- en ophaalmomenten op wo 30 sep t/m di 6 okt.
HAK Easy Eats! Pasta Pomodoro 400g
2 voor 3,99
Prijs: € 3,49
3
49
€ 8,73 per kilo
8,73
/
kilo
Hak Prinsessenbonen 680 g
680 g
2 voor 3,99
Prijs: € 4,99
4
99
€ 14,26 per kilo
14,26
/
kilo
Hak Rode Kool met Stukjes Appel 700 g
2 voor 3,99
Prijs: € 2,99
2
99
€ 4,27 per kilo
4,27
/
kilo
Hak Bonenschotel voor Chili sin Carne 700 g
2 voor 3,99
Prijs: € 4,19
4
19
€ 5,99 per kilo
5,99
/
kilo
Hak Rode Kool 700 g
700 g
2 voor 3,99
Prijs: € 2,99
2
99
€ 4,27 per kilo
4,27
/
kilo
Hak Doperwtjes 680 g
680 g
2 voor 3,99
Prijs: € 3,79
3
79
€ 8,33 per kilo
8,33
/
kilo
HAK Boerenkool 680 g
680 g
2 voor 3,99
Prijs: € 3,39
3
39
€ 7,21 per kilo
7,21
/
kilo
Hak Veldertjes Jonge Kapucijners 685 g
685 g
2 voor 3,99
Prijs: € 3,49
3
49
€ 7,76 per kilo
7,76
/
kilo
Hak Doperwtjes met Worteltjes 680 g
680 g
2 voor 3,99
Prijs: € 2,79
2
79
€ 6,20 per kilo
6,20
/
kilo
Hak Easy Eats! Rode Curry 400 g
2 voor 3,99
Prijs: € 3,49
3
49
€ 8,73 per kilo
8,73
/
kilo
HAK Easy Eats! Teriyaki Noodles 400g
2 voor 3,99
Prijs: € 3,49
3
49
€ 8,73 per kilo
8,73
/
kilo
Hak Spruitjes 680 g
680 g
2 voor 3,99
Prijs: € 3,75
3
75
€ 9,26 per kilo
9,26
/
kilo
Hak Rode Kool met Stukjes Peer 700 g
2 voor 3,99
Prijs: € 3,49
3
49
€ 4,99 per kilo
4,99
/
kilo
Hak Witte Bonen in Tomatensaus 720 g
2 voor 3,99
Prijs: € 3,29
3
29
€ 4,57 per kilo
4,57
/
kilo
Hak Bruine Bonen 720 g
720 g
2 voor 3,99
Prijs: € 3,09
3
09
€ 6,65 per kilo
6,65
/
kilo
Hak Sperziebonen Bio 675 g
675 g
2 voor 3,99
Prijs: € 2,79
2
79
€ 7,75 per kilo
7,75
/
kilo
HAK Easy Eats! Pasta Con Spinaci
2 voor 3,99
Prijs: € 3,79
3
79
€ 9,48 per kilo
9,48
/
kilo
HAK Easy Eats! Fiber Chili Picante
2 voor 3,99
Prijs: € 3,79
3
79
€ 9,48 per kilo
9,48
/
kilo
Hak Bonenschotel Mexicaans 700 g
2 voor 3,99
Prijs: € 4,19
4
19
€ 5,99 per kilo
5,99
/
kilo
Hak Appelmoes Extra Kwaliteit 700 g
700 g
2 voor 3,99
Prijs: € 2,99
2
99
€ 4,27 per kilo
4,27
/
kilo
Hak Worteltjes 680 g
680 g
2 voor 3,99
Prijs: € 2,89
2
89
€ 6,88 per kilo
6,88
/
kilo
Hak Kapucijners 715 g
715 g
2 voor 3,99
Prijs: € 3,15
3
15
€ 7,33 per kilo
7,33
/
kilo
Hak Witte Bonen 720 g
720 g
2 voor 3,99
Prijs: € 3,39
3
39
€ 7,06 per kilo
7,06
/
kilo
Hak Appelmoes 0% 700 g
700 g
2 voor 3,99
Prijs: € 3,39
3
39
€ 4,84 per kilo
4,84
/
kilo
Hak Gesneden Bonen Bio 670 g
670 g
2 voor 3,99
Prijs: € 2,99
2
99
€ 7,77 per kilo
7,77
/
kilo
HAK Easy Eats! Pasta Paprika Mascarpone
2 voor 3,99
Prijs: € 3,49
3
49
€ 8,73 per kilo
8,73
/
kilo
HAK Easy Eats! Tex Mex Chili 400g
2 voor 3,99
Prijs: € 3,49
3
49
€ 8,73 per kilo
8,73
/
kilo
Hak Spinazie 630 g
630 g
2 voor 3,99
Prijs: € 3,49
3
49
€ 7,27 per kilo
7,27
/
kilo