Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
Terug naar Nu in de aanbieding
Mini krieltjes
Alle zakken à 425-450 gram
2 voor 1,49
Geldig van wo 30 sep t/m di 6 okt
Bij boodschappen bestellen geldt de aanbieding voor bezorg- en ophaalmomenten op wo 30 sep t/m di 6 okt.
Producten in deze aanbieding
Geldig van wo 30 sep t/m di 6 okt
Bij boodschappen bestellen geldt de aanbieding voor bezorg- en ophaalmomenten op wo 30 sep t/m di 6 okt.
Jumbo Minikrieltjes BBQ 450 g
450 g
2 voor 1,49
Prijs: € 0,99
0
99
€ 2,20 per kilo
2,20
/
kilo
Jumbo Minikrieltjes 450 g
450 GRAM
2 voor 1,49
Prijs: € 0,95
0
95
€ 2,11 per kilo
2,11
/
kilo
Jumbo Minikrieltjes Bistro 425 g
425 GRAM
2 voor 1,49
Prijs: € 0,99
0
99
€ 2,33 per kilo
2,33
/
kilo