Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
5 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Merken
Merken
Jumbo
(5)
resultaten
- checked
Wasa
(11)
resultaten
- unchecked
Bolletje
(6)
resultaten
- unchecked
Leksands
(4)
resultaten
- unchecked
Smaakt
(2)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Plantaardig
(5)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Crackers, knäckebröd
Terug
Producten
Ontbijt, broodbeleg en bakproducten
Beschuit, crackers en rijstwafels
Crackers, knäckebröd
Knäckebröd
Jumbo knäckebröd
5 producten gevonden
Filteren
1
actief
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Jumbo
Jumbo Knäckebröd Volkoren 5 x 5 Stuks
375 g
Goedkoopje
Prijs: € 1,25
1
25
€ 3,33 per kilo
3,33
/
kilo
Jumbo Knäckebröd Pompoenpit 4 x 4 Stuks
265 g
Prijs: € 1,75
1
75
€ 6,60 per kilo
6,60
/
kilo
Jumbo Knäckebröd Zonnebloempit 4 x 4 Stuks
265 g
Prijs: € 1,75
1
75
€ 6,60 per kilo
6,60
/
kilo
Jumbo Knäckebröd Goudbruin 5 x 5 Stuks
375 g
Goedkoopje
Prijs: € 1,29
1
29
€ 3,44 per kilo
3,44
/
kilo
Jumbo Knäckebröd Sesam 5 x 5 Stuks
375 g
Goedkoopje
Prijs: € 1,25
1
25
€ 3,33 per kilo
3,33
/
kilo
Vorige
1
Volgende