Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
10 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Categorieën
Categorieën
Vleeswaren, kaas en tapas
(7)
resultaten
Vleeswaren, kaas en tapas
(7)
resultaten
Zuivel en boter
(1)
resultaten
Zuivel en boter
(1)
resultaten
Schappen
Schappen
Olijven
(7)
resultaten
- checked
Plantaardige yoghurt en kwark
(12)
resultaten
- unchecked
Geraspte kaas
(11)
resultaten
- unchecked
Maaltijdpakket
(9)
resultaten
- unchecked
Vega schnitzel, cordon bleu
(9)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Merken
Merken
Jumbo
(10)
resultaten
- checked
Oatly
(13)
resultaten
- unchecked
Alpro
(2)
resultaten
- unchecked
Oddlygood
(1)
resultaten
- unchecked
Rude Health
(1)
resultaten
- unchecked
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Plantaardig
(10)
resultaten
- unchecked
Zonder toegevoegde suiker
(1)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Producten
Terug
Producten
Vega en plantaardig
Jumbo vega en plantaardig
10 producten gevonden
Vleeswaren, kaas en tapas
Zuivel en boter
Filteren
2
actief
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Wis alle filters
Olijven
Jumbo
Jumbo Haverdrink Naturel 1 L
1 L
Prijs: € 1,49
1
49
€ 1,49 per liter
1,49
/
liter
Jumbo Olijven Knoflook 140 g
140 g
3 voor 6,00
Prijs: € 2,49
2
49
€ 17,79 per kilo
17,79
/
kilo
Jumbo Olijven Knoflook Voordeelverpakking 260 g
260 g
Prijs: € 3,75
3
75
€ 14,42 per kilo
14,42
/
kilo
Jumbo Olijven Kalamata 100 g
100 g
3 voor 6,00
Prijs: € 3,49
3
49
€ 34,90 per kilo
34,90
/
kilo
Jumbo Olijven Naturel 140 g
140 g
3 voor 6,00
Prijs: € 2,49
2
49
€ 17,79 per kilo
17,79
/
kilo
Jumbo Olijven Basilicum 140 g
140 g
3 voor 6,00
Prijs: € 2,49
2
49
€ 17,79 per kilo
17,79
/
kilo
Jumbo Olijven Mammoet 130 g
130 g
3 voor 6,00
Prijs: € 2,29
2
29
€ 17,62 per kilo
17,62
/
kilo
Jumbo Haverdrink Ongezoet 1 L
1 L
Goedkoopje
Prijs: € 1,35
1
35
€ 1,35 per liter
1,35
/
liter
Jumbo Olijven Nocellara 100 g
100 g
3 voor 6,00
Prijs: € 2,49
2
49
€ 24,90 per kilo
24,90
/
kilo
Jumbo Oats Koffiedrink 1 L
1 L
Prijs: € 1,49
1
49
€ 1,49 per liter
1,49
/
liter
Vorige
1
Volgende