Kip champasta van Dylan Groenewegen

Magazine imageMagazine

Kip Champasta van Dylan Groenewegen met penne. Op hoog vuur krokant gebakken kipfilet, cherry tomaatjes en champignons met gestoofde spinazie en kookroom voor de saus. Een smaakvolle maaltijd waar iedereen van kan genieten. Garneer de pasta met verse basilicum en serveer de geraspte Parmezaan er apart bij.

25 min bereiden

hoofdgerecht

830 kcal/pp

(0)

Ingrediënten

4 personen

Bereiding

Zet in 5 stappen deze heerlijke Kip champasta van Dylan Groenewegen op tafel.

  1. Verwarm de spinazie in een afgesloten schaal 5 min. in de magnetron (700 W). Roer door en verwarm nog eens 3 min. Snijd intussen de kipfilet in blokjes, halveer de cherry tomaten en snijd de champignons in kwarten.
  2. Kook de penne volgens de aanwijzingen op de verpakking beetgaar. Schep intussen in een kom de olie en flink gemalen peper door de kip en laat even intrekken. Giet de pasta af in een vergiet en spoel direct af met koud water. Doe de pasta terug in de pan.
  3. Verhit een wok of hapjespan op hoog vuur. Voeg de kipfilet toe en bak deze in 2 min. goudbruin. Zet het vuur lager en voeg de tomaatjes toe. Schep regelmatig om. Voeg na 2 min. de spinazie toe en bak kort mee. Schep er de champignons door.
  4. Voeg de kookroom toe, breng aan de kook en laat ca. 3 min. doorkoken tot de saus is ingedikt.
  5. Schep de penne door de saus. Verdeel de pasta over 4 borden en garneer met de blaadjes van de takjes basilicum. Serveer de geraspte Parmezaan er apart bij.

Tip! Dit is het favoriete gerecht van Dylan Groenewegen. Bekijk meer recepten van onze Helden in de keuken >

eet smakelijk

Meer zoals dit

Gevogelte