Ingrediënten
4 personen
- 6 plakken (marmer)cake van 6-7 mm dik
- 225 g sinasappelmarmelade (pot à 450 g)
- 250 ml Slagroom
- 450 g Vanillekwark
- 250 g luxe fruitmix (kerstassortiment, schaal à 500 g)
- 1 feestelijke glazen schaal (inhoud 1,5 l)
Zet in 3 stappen deze heerlijke Trifle met roomkwark fruit en soesjes op tafel.
- Snijd de korstjes van de cake. Beleg de bodem van de schaal met de cake. Snijd de cake waar nodig bij zodat de hele bodem is bedekt. Druk de cake aan. Verdeel de marmelade over de cake.
- Klop de slagroom met de suiker bijna stijf. Schep de helft van de slagroom door de kwark. Verdeel de roomkwark over de marmelade. Zet de soesjes langs de rand op de kwark. Schep de rest van de slagroom in het midden van de soesjes. Zet de trifle minimaal 30 min. afgedekt in de koelkast.
- Verdeel vlak voor het serveren het fruit en de muntblaadjes over de slagroom. Bestrooi de trifle met een beetje poedersuiker.
Tip! Handig: je kunt dit dessert een dag van tevoren al klaarmaken. Meer kerstrecepten? Bekijk alle kerstrecepten.

