
Ingrediënten
- 600 g wokgarnalen rauw en gepeld (diepvries)
Bereidingswijze
Zet in 4 stappen deze heerlijke Piripiri-garnalen (camarão com piri piri) op tafel.
- Laat de garnalen ontdooien. Verwarm de oven voor tot 220 °C. Bak de ciabatta’s af volgens de aanwijzingen op de verpakking.
- Snijd intussen de knoflook fijn. Halveer de peper in de lengte en snijd mét zaadlijsten in halve ringetjes.
- Verhit in een koekenpan 2 el olie, bak de garnalen 3 min. op hoog vuur. Voeg de knoflook en rode peper toe en bak 1 min. mee. Zet het vuur lager, halveer de citroen en pers 1 helft uit boven de garnalen. Voeg de rest van de olie toe en verwarm nog 2-3 min. Breng op smaak met zeezout en (versgemalen) peper.
- Snijd de andere helft van de citroen in partjes. Hak de koriander grof. Schep de garnalen met de olie in een schaal, meng er de koriander door en leg er de partjes citroen bij. Serveer met het brood.
Tip! verwijder de zaadlijsten van de peper als je een wat minder pittig gerecht wilt.