Afbeelding van Salade met gerookte zalm en kappertjes

Salade met gerookte zalm en kappertjes

Smulweb badgeSmulweb

Zalige salade met gerookte zalm, veldsla, lente-ui, kappertjes en pijnboompitten. De dille-azijndressing maakt het helemaal af. Heerlijk als voorgerecht!

10 min bereiden

voorgerecht

kcal onbekend

(0)

Ingrediënten

4 personen
  • 1 snufje Peper zwart

Bereiding

Zet in 5 stappen deze heerlijke Salade met gerookte zalm en kappertjes op tafel.

  1. Meng enkele uren voordat je het voorgerecht wilt serveren de dille met de azijn en laat het trekken.
  2. Was de veldsla en verdeel deze over de borden. Was de lente-uitjes en snijd deze in ringetjes. Verdeel ze over de veldsla. Verdeel wat kappertjes over de sla.
  3. Rooster in een droge koekenpan de pijnboompitten goudbruin en verdeel ook deze over de veldsla. Snijd de zalmfilet in mooie stukjes en leg deze op de sla (of maak er rolletjes van, of drappeer ze op een andere manier).
  4. Maak de dressing door de azijn met dille, olijfolie, versgemalen peper en zout te mengen met een saladshaker (of een schone jampot met een goed sluitend deksel). Voeg crème fraîche toe en roer door.
  5. Sprenkel de dressing over de salade. Garneer met nog wat kappertjes op de zalm en snijd de citroen in partjes. Leg op ieder bordje 1 partje citroen.
eet smakelijk

Meer zoals dit

Salade Salade met zalm