Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
13 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Categorieën
Categorieën
Snijbonen
(3)
resultaten
Snijbonen
(3)
resultaten
Sugar snaps
(1)
resultaten
Sugar snaps
(1)
resultaten
Haricot verts
(1)
resultaten
Haricot verts
(1)
resultaten
Sperziebonen
(5)
resultaten
Sperziebonen
(5)
resultaten
Peultjes
(1)
resultaten
Peultjes
(1)
resultaten
Maïs
(2)
resultaten
Maïs
(2)
resultaten
Merken
Merken
Jumbo
(13)
resultaten
- checked
Hak
(7)
resultaten
- unchecked
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Biologisch
(2)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Groente
Terug
Producten
Aardappelen, groente en fruit
Groente
Peulvruchten, bonen en maïs
Jumbo peulvruchten, bonen en maïs
13 producten gevonden
Maïs
Peultjes
Sugar snaps
Haricot verts
Sperziebonen
Snijbonen
Filteren
1
actief
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Jumbo
Jumbo Sperziebonen 500 g
Prijs: € 1,99
1
99
€ 3,98 per kilo
3,98
/
kilo
Jumbo Gesneden Snijbonen 400 g
400 GRAM
Prijs: € 2,39
2
39
€ 5,98 per kilo
5,98
/
kilo
Jumbo Gebroken Sperziebonen 200 g
200 GRAM
Prijs: € 1,89
1
89
€ 9,45 per kilo
9,45
/
kilo
Jumbo Gebroken Sperziebonen 400 g
400 g
Prijs: € 2,29
2
29
€ 5,73 per kilo
5,73
/
kilo
Jumbo Gesneden Snijbonen 200 g
200 GRAM
Prijs: € 1,99
1
99
€ 9,95 per kilo
9,95
/
kilo
Jumbo Gebroken Sperziebonen 600 g
600 GRAM
Prijs: € 3,39
3
39
€ 5,65 per kilo
5,65
/
kilo
Jumbo Haricots Verts 250 g
250 G
Van dichtbij
Prijs: € 2,79
2
79
€ 11,16 per kilo
11,16
/
kilo
Jumbo Biologisch Maïskolven 2 Stuks
Prijs: € 2,69
2
69
€ 1,35 per stuk
1,35
/
stuk
Jumbo Snijbonen 400 g
400 G
Goedkoopje
Prijs: € 1,99
1
99
€ 4,98 per kilo
4,98
/
kilo
Jumbo Sugar Snaps 250 g
250 G
Prijs: € 2,99
2
99
€ 11,96 per kilo
11,96
/
kilo
Jumbo Peultjes 250 g
250 G
Prijs: € 2,89
2
89
€ 11,56 per kilo
11,56
/
kilo
Jumbo Biologisch Voorgekookte Maïskolven 2 Stuks
Van dichtbij
Prijs: € 2,99
2
99
€ 1,50 per stuk
1,50
/
stuk
Jumbo Sperziebonen Biologisch 400 g
400 g
Van dichtbij
Prijs: € 2,49
2
49
€ 6,23 per kilo
6,23
/
kilo
Vorige
1
Volgende