Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
16 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Categorieën
Categorieën
Vleeswaren, kaas en tapas
(16)
resultaten
Vleeswaren, kaas en tapas
(16)
resultaten
Schappen
Schappen
Gekookte ham
(4)
resultaten
- unchecked
Boerenmetworst
(3)
resultaten
- unchecked
Grillworst
(2)
resultaten
- unchecked
Bacon
(1)
resultaten
- unchecked
Boterhamworst
(1)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Merken
Merken
Fancy
(16)
resultaten
- checked
Jumbo
(629)
resultaten
- unchecked
Merkloos
(30)
resultaten
- unchecked
Neutraal (merkloos)
(19)
resultaten
- unchecked
Dors
(10)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Fancy alle goedkoopjes
16 producten gevonden
Filteren
1
actief
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Fancy
Schouderham 175 g
175 g
Goedkoopje
Prijs: € 1,54
1
54
€ 8,80 per kilo
8,80
/
kilo
Ontbijtspek Gerookt 150 g
150 g
Goedkoopje
Prijs: € 1,64
1
64
€ 10,93 per kilo
10,93
/
kilo
Achterham Gegaard 175 g
175 g
Goedkoopje
Prijs: € 1,99
1
99
€ 11,37 per kilo
11,37
/
kilo
Grillworst 175 g
175 g
Goedkoopje
Prijs: € 1,97
1
97
€ 11,26 per kilo
11,26
/
kilo
Salami Gerookt 175 g
175 g
Goedkoopje
Prijs: € 2,19
2
19
€ 12,51 per kilo
12,51
/
kilo
Kipfilet 175 g
175 g
Goedkoopje
Prijs: € 2,74
2
74
€ 15,66 per kilo
15,66
/
kilo
Snijworst Gerookt 175 g
175 g
Goedkoopje
Prijs: € 1,93
1
93
€ 11,03 per kilo
11,03
/
kilo
Boterhamworst 175 g
175 g
Goedkoopje
Prijs: € 1,62
1
62
€ 9,26 per kilo
9,26
/
kilo
Gehakt Gebraden 175 g
175 g
Goedkoopje
Prijs: € 1,92
1
92
€ 10,97 per kilo
10,97
/
kilo
Kipfilet Gerookt 175 g
175 g
Goedkoopje
Prijs: € 3,02
3
02
€ 17,26 per kilo
17,26
/
kilo
Kalkoenfilet 150 g
150 g
Goedkoopje
Prijs: € 2,99
2
99
€ 19,93 per kilo
19,93
/
kilo
Bacon Gerookt 150 g
150 g
Goedkoopje
Prijs: € 2,09
2
09
€ 13,93 per kilo
13,93
/
kilo
Gelderse Gekookte Worst ca. 175 g
187 g
Goedkoopje
Prijs: € 1,83
1
83
€ 10,46 per kilo
10,46
/
kilo
Leverworst 175 g
Goedkoopje
Prijs: € 1,89
1
89
€ 10,80 per kilo
10,80
/
kilo
Tostiham 210 g
210 g
Goedkoopje
Prijs: € 2,52
2
52
€ 12,00 per kilo
12,00
/
kilo
Boerenmetworst 175 g
175 g
Goedkoopje
Prijs: € 2,18
2
18
€ 12,46 per kilo
12,46
/
kilo
Vorige
1
Volgende