Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
53 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Categorieën
Categorieën
Broden
(34)
resultaten
Broden
(34)
resultaten
Gebak
(19)
resultaten
Gebak
(19)
resultaten
Merken
Merken
Jumbo
(33)
resultaten
- unchecked
Jumbo's
(6)
resultaten
- unchecked
Jumbo Lekker Vrij
(3)
resultaten
- unchecked
Schar
(3)
resultaten
- unchecked
Neutraal (merkloos)
(2)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
(5)
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Schappen
Schappen
Bruin brood
(19)
resultaten
- checked
Wit brood
(15)
resultaten
- checked
Klein gebak
(19)
resultaten
- checked
Bolletjes
(21)
resultaten
- unchecked
Volkoren brood
(16)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Vegetarisch
(8)
resultaten
- unchecked
Glutenvrij
(7)
resultaten
- unchecked
Plantaardig
(3)
resultaten
- unchecked
Geschikt bij lactoseintolerantie
(3)
resultaten
- unchecked
Vrij van lactose
(3)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Volkoren
Volkoren
Nee
(10)
resultaten
- unchecked
Aantal porties
Aantal porties
2 p.
(3)
resultaten
- unchecked
11 stuks
(1)
resultaten
- unchecked
12 stuks
(1)
resultaten
- unchecked
4 p.
(1)
resultaten
- unchecked
4 stuks
(1)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Gebak smaak
Gebak smaak
(slag)room
(3)
resultaten
- unchecked
Appel
(1)
resultaten
- unchecked
Kers
(1)
resultaten
- unchecked
Chocolade
(1)
resultaten
- unchecked
Producten
Terug
Producten
Brood en gebak
Brood en gebak
53 producten gevonden
Broden
Gebak
Filteren
3
actief
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Wis alle filters
Bruin brood
Wit brood
Klein gebak
Jumbo - Boeren Tijgerbrood Wit
Goedkoopje
Prijs: € 1,11
1
11
€ 1,39 per kilo
1,39
/
kilo
Jumbo - Boeren Tijgerbrood Bruin
Goedkoopje
Prijs: € 1,11
1
11
€ 1,39 per kilo
1,39
/
kilo
Jumbo - Boeren Wit Tarwe Maïs - Knapperig en Vers
Goedkoopje
Prijs: € 2,00
2
00
€ 2,00 per stuk
2,00
/
stuk
Jumbo - Mini Roombroodjes - 4 Stuks
Prijs: € 3,89
3
89
€ 0,97 per stuk
0,97
/
stuk
Jumbo's - Schotel Spelt Bruin - Knapperig en Vers
Prijs: € 3,09
3
09
€ 3,09 per stuk
3,09
/
stuk
Jumbo - Boeren Licht Meerzaden - Knapperig en Vers
Goedkoopje
Prijs: € 2,00
2
00
€ 2,00 per stuk
2,00
/
stuk
Jumbo - Casino Wit Brood - Half
Prijs: € 0,85
0
85
€ 2,13 per kilo
2,13
/
kilo
Jumbo - Kersenflap met Slagroom - 2 Stuks
Prijs: € 4,99
4
99
€ 2,50 per stuk
2,50
/
stuk
Jumbo Bossche Bol 2 Stuks
Prijs: € 4,49
4
49
€ 2,25 per stuk
2,25
/
stuk
Jumbo - Rond Bruin
Prijs: € 1,89
1
89
€ 2,36 per kilo
2,36
/
kilo
Waldkorn - Bruin Meergranenbrood
Prijs: € 2,69
2
69
€ 2,69 per stuk
2,69
/
stuk
Yam - Desem Brood Glutenvrij 600g
600 g
Prijs: € 5,85
5
85
€ 8,36 per kilo
8,36
/
kilo
Jumbo - Soesjes - 11 Stuks
Prijs: € 3,49
3
49
€ 0,32 per stuk
0,32
/
stuk
Bruinbrood
Goedkoopje
Prijs: € 0,95
0
95
€ 1,19 per kilo
1,19
/
kilo
Jumbo - Tompouce - 4 Stuks
Prijs: € 3,99
3
99
€ 1,00 per stuk
1,00
/
stuk
Jumbo - Boeren Tijgerbrood Wit - Half
Goedkoopje
Prijs: € 0,65
0
65
€ 1,63 per kilo
1,63
/
kilo
Jumbo - Rond Wit - Knapperig en Vers
Goedkoopje
Prijs: € 2,00
2
00
€ 2,00 per stuk
2,00
/
stuk
Jumbo - Boeren Tijgerbrood Bruin - Half
Goedkoopje
Prijs: € 0,65
0
65
€ 1,63 per kilo
1,63
/
kilo
Witbrood
Goedkoopje
Prijs: € 0,95
0
95
€ 1,19 per kilo
1,19
/
kilo
Jumbo - Mini Appeltaartjes - 2 Stuks
Prijs: € 2,70
2
70
€ 1,35 per stuk
1,35
/
stuk
Jumbo - Rond Bruin - Half
Prijs: € 0,99
0
99
€ 2,48 per kilo
2,48
/
kilo
Jumbo - Lekker Vrij van Gluten Wit- 500 g
500 g
Prijs: € 3,65
3
65
€ 7,30 per kilo
7,30
/
kilo
Jumbo - Macarons - 12 Stuks
Prijs: € 5,75
5
75
€ 0,48 per stuk
0,48
/
stuk
Jumbo - Volkoren Brood Koolhydraatarm - Half
Prijs: € 2,09
2
09
€ 5,23 per kilo
5,23
/
kilo
Vorige
1
2
3
Volgende