Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
4 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Categorieën
Categorieën
Leverpastei
(3)
resultaten
Leverpastei
(3)
resultaten
Paté
(1)
resultaten
Paté
(1)
resultaten
Gevogelte en kippastei
(4)
resultaten
Gevogelte en kippastei
(4)
resultaten
Merken
Merken
Unox
(2)
resultaten
- unchecked
Argeta
(1)
resultaten
- unchecked
Jumbo
(1)
resultaten
- unchecked
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Glutenvrij
(1)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Vleesconserven
Terug
Producten
Conserven, soepen, sauzen, oliën
Vleesconserven
Paté en pastei
Paté en pastei
4 producten gevonden
Leverpastei
Gevogelte en kippastei
Paté
Filteren
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Jumbo Leverpastei 6 x 56 g
6 x 56 gram
Goedkoopje
Prijs: € 2,49
2
49
€ 7,41 per kilo
7,41
/
kilo
Unox Leverpastei Mager 168 g
3 x 56 g
Prijs: € 3,79
3
79
€ 22,56 per kilo
22,56
/
kilo
Unox Leverpastei Reguliere 6 x 56 g
6 x 56 g
Prijs: € 4,89
4
89
€ 14,55 per kilo
14,55
/
kilo
Argeta Kip Pikant Spread 95 g
95 g
Voorlopig niet leverbaar
Prijs: € 1,79
1
79
€ 18,84 per kilo
18,84
/
kilo
Vorige
1
Volgende