Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
Ijsbergsla
Terug
Aardappelen, groente en fruit
Sla en salade
Ijsbergsla
Jumbo Gesneden IJsbergsla 400 g
Jumbo Gesneden IJsbergsla 400 g
2+ dagen houdbaar
Prijs: € 1,99
1
99
€ 4,98 per kilo
4,98
/
kilo
Toevoegen aan mandje
Oorsprong
Land van oorsprong
Nederland
Anderen
kochten ook
Jumbo Komkommer
Van dichtbij
Prijs: € 0,75
0
75
€ 0,75 per stuk
0,75
/
stuk
Jumbo Tros Tomaten 5 Stuks
Prijs: € 2,49
2
49
€ 0,50 per stuk
0,50
/
stuk
Jumbo's Sla Twist Caesar Dressing 265ML
265 ml
Prijs: € 2,19
2
19
€ 8,26 per liter
8,26
/
liter
Hessing Saladeverrijker Venkel Gele Wortel 200 g
200 g
Prijs: € 1,69
1
69
€ 11,27 per kilo
11,27
/
kilo
Jumbo Rauwkost Wortel & Rozijnen 150 g
150 g
Prijs: € 1,69
1
69
€ 11,27 per kilo
11,27
/
kilo