Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
7 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Categorieën
Categorieën
Koek
(2)
resultaten
Koek
(2)
resultaten
Chocolade
(1)
resultaten
Chocolade
(1)
resultaten
Snoep
(2)
resultaten
Snoep
(2)
resultaten
Chips en popcorn
(2)
resultaten
Chips en popcorn
(2)
resultaten
Trakteren
(1)
resultaten
Trakteren
(1)
resultaten
Merken
Merken
Merkloos
(7)
resultaten
- checked
Jumbo
(536)
resultaten
- unchecked
Lay's
(61)
resultaten
- unchecked
Milka
(45)
resultaten
- unchecked
Verkade
(42)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Per stuk verpakt
Per stuk verpakt
Ja
(1)
resultaten
- unchecked
Nee
(1)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Producten
Terug
Producten
Koek, snoep, chocolade en chips
Merkloos koek, snoep, chocolade en chips
7 producten gevonden
Koek
Chocolade
Snoep
Chips en popcorn
Trakteren
Filteren
1
actief
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Merkloos
Choco Fun Mini Mix 498g
Prijs: € 3,69
3
69
€ 7,41 per kilo
7,41
/
kilo
Madeleines 16 Stuks 400 g
400 g
Prijs: € 2,79
2
79
€ 6,98 per kilo
6,98
/
kilo
Freeze Dried Candy Perzik Ringen 50g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 59,80 per kilo
59,80
/
kilo
Freeze Dried Candy Ijshoorntjes 40g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 74,75 per kilo
74,75
/
kilo
Appelkoeken 6 Stuks 300 g
300 g
Prijs: € 1,49
1
49
€ 4,97 per kilo
4,97
/
kilo
Stacked Flavour Original Chips 170 g
170 g
Prijs: € 1,89
1
89
€ 11,12 per kilo
11,12
/
kilo
Stacked Flavour Paprika Chips 170 g
170 g
Prijs: € 1,89
1
89
€ 11,12 per kilo
11,12
/
kilo
Vorige
1
Volgende