Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
15 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Merken
Merken
Bonne Maman
(5)
resultaten
- unchecked
Hero
(4)
resultaten
- unchecked
Jumbo's
(2)
resultaten
- unchecked
Cereal
(1)
resultaten
- unchecked
Jumbo
(1)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Geschikt voor coeliakiepatiënten
(1)
resultaten
- unchecked
Zonder toegevoegde suiker
(1)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Jam
Terug
Producten
Ontbijt, broodbeleg en bakproducten
Zoet broodbeleg
Jam
Aardbeienjam
Aardbeienjam
15 producten gevonden
Filteren
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Hero Jam Zero Aardbeien 300 g
Gesponsord • 300 g
Prijs: € 3,49
3
49
€ 11,63 per kilo
11,63
/
kilo
Jumbo's Extra Jam Aardbei 430 g
430 g
Prijs: € 0,59
0
59
€ 1,37 per kilo
1,37
/
kilo
Jumbo's Aardbeien Fruitspread 335 g
335 g
Prijs: € 2,79
2
79
€ 8,33 per kilo
8,33
/
kilo
Bonne Maman Aardbeien Confiture 370 g
370 g
Prijs: € 3,35
3
35
€ 9,05 per kilo
9,05
/
kilo
Hero Fruitspread Aardbeien 350 g
350 g
Prijs: € 3,19
3
19
€ 9,11 per kilo
9,11
/
kilo
Hero Jam Minder Zoet Aardbeien 325g
325 g
Prijs: € 3,39
3
39
€ 10,43 per kilo
10,43
/
kilo
Hero Jam Aardbeien 600g
600 g
Prijs: € 5,25
5
25
€ 8,75 per kilo
8,75
/
kilo
Bonne Maman Aardbeien Meer Fruit Minder Suiker 335g
335 g
Prijs: € 4,19
4
19
€ 12,51 per kilo
12,51
/
kilo
Jumbo Extra Jam Kleintjes 8 x 25 g
8 x 25 g
Prijs: € 2,49
2
49
€ 12,45 per kilo
12,45
/
kilo
Bonne Maman Aardbeien en Frambozen Confiture 370g
370 g
Prijs: € 4,49
4
49
€ 12,14 per kilo
12,14
/
kilo
Bonne Maman Aardbeien Confiture 750g
750 g
Prijs: € 6,19
6
19
€ 8,25 per kilo
8,25
/
kilo
St Dalfour Aardbeien vruchtenspread
Prijs: € 3,99
3
99
€ 14,05 per kilo
14,05
/
kilo
Koska Aardbei Jam 380g
Prijs: € 3,09
3
09
€ 8,13 per kilo
8,13
/
kilo
Céréal Minder Suikers Confituur Aardbei 270 g
270 g
Prijs: € 2,19
2
19
€ 8,11 per kilo
8,11
/
kilo
Bonne Maman Aardbeien Fijn Gezeefd zonder Stukjes 345g
Prijs: € 3,99
3
99
€ 11,91 per kilo
11,91
/
kilo
Vorige
1
Volgende