49 producten gevonden.
Filters
Categorieën
Categorieën
- Verse maaltijden en gemak (8)resultatenVerse maaltijden en gemak(8)resultaten
- Vleesvervangers (2)resultatenVleesvervangers(2)resultaten
- Vleeswaren, kaas en tapas (5)resultatenVleeswaren, kaas en tapas(5)resultaten
- Zuivel en boter (10)resultatenZuivel en boter(10)resultaten
- Ontbijt, broodbeleg en bakproducten (5)resultatenOntbijt, broodbeleg en bakproducten(5)resultaten
- Diepvries (14)resultatenDiepvries(14)resultaten
Vega en plantaardig aanbiedingen
49 producten gevondenBen & Jerry's IJs Cookie Dough S'Wich Up 465 ml
Diepvries • 404 g
wo 23 t/m di 29 sep
Prijs: € 7,95
€ 17,10 per liter
Ben & Jerry's IJs Cookie Dough 465 ml
Diepvries • 406 g
wo 23 t/m di 29 sep
Prijs: € 7,89
€ 16,97 per liter
Ben & Jerry's IJs Chocolate Fudge Brownie 465ml
Diepvries • 408 g
wo 23 t/m di 29 sep
Prijs: € 7,29
€ 15,68 per liter
Ben & Jerry's IJs Topped Salted Caramel Brownie 438 ml
Diepvries • 403 g
wo 23 t/m di 29 sep
Prijs: € 8,89
€ 20,30 per liter
wo 23 t/m di 29 sep
Prijs: € 2,99
€ 15,74 per kilo
Ben & Jerry's IJs Strawberry Cheesecake 465 ml
Diepvries • 416 g
wo 23 t/m di 29 sep
Prijs: € 7,99
€ 17,18 per liter
Ben & Jerry's IJs Caramel Chew Chew 465ml
Diepvries • 424 g
wo 23 t/m di 29 sep
Prijs: € 7,99
€ 17,18 per liter
Ben & Jerry's IJs Dulce De-lish Sundae 427 ml
Diepvries • 350 g
wo 23 t/m di 29 sep
Prijs: € 7,99
€ 18,71 per liter
Ben & Jerry's IJs Chunky Monkey 465 ml
Diepvries • 419 g
wo 23 t/m di 29 sep
Prijs: € 7,99
€ 17,18 per liter
Original Wagner Piccolinis Pizza Tomate-Mozzarella 3 x 3 Stuks 270 g
Diepvries • 270 g
wo 23 t/m di 29 sep
Prijs: € 3,69
€ 13,67 per kilo





























