Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
5 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Categorieën
Categorieën
Vleesvervangers
(5)
resultaten
Vleesvervangers
(5)
resultaten
Schappen
Schappen
Bbq vega
(5)
resultaten
- checked
Plantaardige yoghurt en kwark
(12)
resultaten
- unchecked
Geraspte kaas
(11)
resultaten
- unchecked
Maaltijdpakket
(9)
resultaten
- unchecked
Vega schnitzel, cordon bleu
(9)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Merken
Merken
Jumbo
(5)
resultaten
- checked
Beyond Meat
(2)
resultaten
- unchecked
Jumbo's
(1)
resultaten
- unchecked
Vegetarische Slager
(1)
resultaten
- unchecked
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Vegetarisch
(1)
resultaten
- unchecked
Eiwitrijk
(4)
resultaten
- unchecked
Plantaardig
(5)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Producten
Terug
Producten
Vega en plantaardig
Jumbo vega en plantaardig
5 producten gevonden
Vleesvervangers
Filteren
2
actief
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Wis alle filters
Bbq vega
Jumbo
Jumbo Plantaardige Burgers 2 Stuks
200 g
Goedkoopje
Prijs: € 1,39
1
39
€ 6,95 per kilo
6,95
/
kilo
Jumbo Verse Burger Plantaardig 2 Stuks
220 g
Prijs: € 3,65
3
65
€ 16,59 per kilo
16,59
/
kilo
Jumbo Vegan Braadworstjes Naturel 5 Stuks
240 g
Prijs: € 2,75
2
75
€ 11,46 per kilo
11,46
/
kilo
Jumbo Vegetarische Kipfilet Gemarineerd 2 Stuks
180 g
Prijs: € 2,69
2
69
€ 14,94 per kilo
14,94
/
kilo
Jumbo BBQ Sweet Chili Burger 2 Stuks
180 g
Prijs: € 2,79
2
79
€ 15,50 per kilo
15,50
/
kilo
Vorige
1
Volgende