Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
4 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Merken
Merken
Jan
(4)
resultaten
- checked
Jumbo
(1)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Pannenkoeken
Terug
Producten
Verse maaltijden en gemak
Pannenkoeken
Poffertjes
Jan poffertjes
4 producten gevonden
Filteren
1
actief
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Jan
Jan Poffertjes Familiezak 620 g
620 g
Prijs: € 3,99
3
99
€ 6,44 per kilo
6,44
/
kilo
Jan Portie Poffertjes 12 Stuks 100 g
100 g
Prijs: € 1,49
1
49
€ 14,90 per kilo
14,90
/
kilo
Jan Poffertjes met Boter en Suiker 335 g
335 g
Prijs: € 3,29
3
29
€ 9,82 per kilo
9,82
/
kilo
Jan Chocolade Chip Poffertjes 225g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 11,73 per kilo
11,73
/
kilo
Vorige
1
Volgende