Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
5 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Eiwitrijk
(5)
resultaten
- unchecked
Plantaardig
(6)
resultaten
- unchecked
Merken
Merken
Jumbo
(5)
resultaten
- checked
Vegetarische Slager
(3)
resultaten
- unchecked
Beyond Meat
(2)
resultaten
- unchecked
Vivera
(2)
resultaten
- unchecked
Heura
(1)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Vleesvervangers
Terug
Producten
Vlees, vis en vega
Vleesvervangers
Vega burgers
Jumbo vega burgers
5 producten gevonden
Filteren
1
actief
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Jumbo
Jumbo Plantaardige Burgers 2 Stuks
200 g
Goedkoopje
Prijs: € 1,39
1
39
€ 6,95 per kilo
6,95
/
kilo
Jumbo Plantaardige Groente Burger 2 Stuks
180 g
Prijs: € 2,00
2
00
€ 11,11 per kilo
11,11
/
kilo
Jumbo Plantaardige Kip Burger 2 Stuks
200 g
Prijs: € 2,50
2
50
€ 12,50 per kilo
12,50
/
kilo
Jumbo Verse Burger Plantaardig 2 Stuks
220 g
Prijs: € 3,65
3
65
€ 16,59 per kilo
16,59
/
kilo
Jumbo Plantaardige Burger Oosterse Stijl 2 Stuks
200 g
Prijs: € 2,25
2
25
€ 11,25 per kilo
11,25
/
kilo
Vorige
1
Volgende