Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
9 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Eiwitrijk
(9)
resultaten
- unchecked
Plantaardig
(10)
resultaten
- unchecked
Halal
(3)
resultaten
- unchecked
Koosjer
(3)
resultaten
- unchecked
Vetarm
(1)
resultaten
- unchecked
Merken
Merken
Jumbo
(3)
resultaten
- unchecked
Redefine Meat
(2)
resultaten
- unchecked
Vivera
(2)
resultaten
- unchecked
Beyond Meat
(1)
resultaten
- unchecked
Vegetarische Slager
(1)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Vleesvervangers
Terug
Producten
Vlees, vis en vega
Vleesvervangers
Vega gehakt en gehaktbal
Vega gehakt en gehaktbal
9 producten gevonden
Filteren
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Jumbo Plantaardig Gehakt Rul Gegaard 400 g
400 g
Goedkoopje
Prijs: € 2,89
2
89
€ 7,23 per kilo
7,23
/
kilo
Jumbo Plantaardig Gehakte Stukjes Vers 300 g
300 g
Prijs: € 3,59
3
59
€ 11,97 per kilo
11,97
/
kilo
Beyond Hack Original Plantaardige Kruimels 250 g
250 g
Prijs: € 4,49
4
49
€ 17,96 per kilo
17,96
/
kilo
Jumbo Plantaardig Gehakt Rul Gegaard 200 g
200 g
Prijs: € 1,55
1
55
€ 7,75 per kilo
7,75
/
kilo
Redefine Gehakt, 250 g
250 g
Prijs: € 3,99
3
99
€ 15,96 per kilo
15,96
/
kilo
De Vegetarische Slager Rul Gehackt Vegan 200 g
200 g
Prijs: € 3,79
3
79
€ 18,95 per kilo
18,95
/
kilo
Redefine Pulled Beef Style, 200 g
200 g
Prijs: € 3,99
3
99
€ 19,95 per kilo
19,95
/
kilo
Vivera Plantaardig Kruim Gehaakt 200 g
200 g
Prijs: € 3,39
3
39
€ 16,95 per kilo
16,95
/
kilo
Vivera Plantaardig Kruim Gehakt 375 g
375 g
Prijs: € 4,99
4
99
€ 13,31 per kilo
13,31
/
kilo
Vorige
1
Volgende