Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
7 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Vegetarisch
(3)
resultaten
- unchecked
Eiwitrijk
(4)
resultaten
- unchecked
Plantaardig
(5)
resultaten
- unchecked
Merken
Merken
Jumbo
(7)
resultaten
- checked
Vegetarische Slager
(5)
resultaten
- unchecked
Vivera
(3)
resultaten
- unchecked
Garden Gourmet
(2)
resultaten
- unchecked
Impossible Meat
(1)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Vleesvervangers
Terug
Producten
Vlees, vis en vega
Vleesvervangers
Vega kip en stukjes
Jumbo vega kip en stukjes
7 producten gevonden
Filteren
1
actief
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Jumbo
Jumbo Vegetarische Kipstukjes Naturel 350 g
350 g
Prijs: € 4,00
4
00
€ 11,43 per kilo
11,43
/
kilo
Jumbo Vegetarische Kipstukjes Naturel 200 g
200 g
Goedkoopje
Prijs: € 2,61
2
61
€ 13,05 per kilo
13,05
/
kilo
Jumbo Plantaardig Wokstukjes Oosterse Stijl 175g
175 g
Prijs: € 1,99
1
99
€ 11,37 per kilo
11,37
/
kilo
Jumbo Vegetarische Kipfilet Gemarineerd 2 Stuks
180 g
Prijs: € 2,69
2
69
€ 14,94 per kilo
14,94
/
kilo
Jumbo Vegan Spekreepjes 175 g
175 g
Goedkoopje
Prijs: € 1,85
1
85
€ 10,57 per kilo
10,57
/
kilo
Jumbo Plantaardige Nuggets Krokant 200 g
200 g
Goedkoopje
Prijs: € 1,89
1
89
€ 9,45 per kilo
9,45
/
kilo
Jumbo Vegan Bloemkool Tenders Gepaneerd 4 Stuks
240 g
Prijs: € 2,75
2
75
€ 11,46 per kilo
11,46
/
kilo
Vorige
1
Volgende