Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
19 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Merken
Merken
Jumbo
(14)
resultaten
- unchecked
Kips
(5)
resultaten
- unchecked
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Plantaardig
(4)
resultaten
- unchecked
Biologisch
(1)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Filet Americain, paté en smeerworst
Terug
Producten
Vleeswaren, kaas en tapas
Filet Americain, paté en smeerworst
Paté
Paté
19 producten gevonden
Filteren
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Jumbo Roompaté ca. 170 g
2 voor 5,00
Prijs: € 2,97
2
97
€ 17,50 per kilo
17,50
/
kilo
Kips Vega Paté 125 g
125 g
Prijs: € 2,19
2
19
€ 17,52 per kilo
17,52
/
kilo
Kips Roompaté 125 g
125 g
Prijs: € 2,19
2
19
€ 17,52 per kilo
17,52
/
kilo
Kips Vega Paté 6 x 125 g
Prijs: € 13,32
13
32
€ 17,76 per kilo
17,76
/
kilo
Jumbo Peperpaté ca. 170 g
2 voor 5,00
Prijs: € 2,97
2
97
€ 17,50 per kilo
17,50
/
kilo
Jumbo Cranberrypaté ca. 170 g
2 voor 5,00
Prijs: € 2,97
2
97
€ 17,50 per kilo
17,50
/
kilo
Jumbo Crèmepaté Naturel 150 g
150 g
Goedkoopje
Prijs: € 1,48
1
48
€ 9,87 per kilo
9,87
/
kilo
Jumbo Boerenpaté ca. 170 g
2 voor 5,00
Prijs: € 3,14
3
14
€ 18,50 per kilo
18,50
/
kilo
Kips Crème Paté 125 g
125 g
Prijs: € 2,19
2
19
€ 17,52 per kilo
17,52
/
kilo
Jumbo Lekker Veggie Paté Vegan 125 g
125 g
Prijs: € 1,99
1
99
€ 15,92 per kilo
15,92
/
kilo
Kips Vega Paté Mediteraans 125 g
125 g
Prijs: € 2,49
2
49
€ 19,92 per kilo
19,92
/
kilo
Jumbo Champignonpaté ca.170 g
2 voor 5,00
Prijs: € 3,14
3
14
€ 18,50 per kilo
18,50
/
kilo
Jumbo Ardenner Paté ca. 170 g
2 voor 5,00
Prijs: € 2,97
2
97
€ 17,50 per kilo
17,50
/
kilo
Jumbo Notenpaté ca. 170 g
2 voor 5,00
Prijs: € 3,14
3
14
€ 18,50 per kilo
18,50
/
kilo
Jumbo Bio Roompaté ca. 140 g
2 voor 5,00
Prijs: € 3,19
3
19
€ 22,79 per kilo
22,79
/
kilo
Jumbo Crèmepaté Cranberry 150 g
150 g
Goedkoopje
Prijs: € 1,48
1
48
€ 9,87 per kilo
9,87
/
kilo
Jumbo Cremepate ca. 75 g
Prijs: € 1,42
1
42
€ 19,00 per kilo
19,00
/
kilo
Jumbo Cranberry Pate ca. 75 g
Prijs: € 1,42
1
42
€ 19,00 per kilo
19,00
/
kilo
Jumbo Cremepaté ca. 170 g
2 voor 5,00
Prijs: € 2,97
2
97
€ 17,50 per kilo
17,50
/
kilo
Vorige
1
Volgende