Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
9 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Categorieën
Categorieën
Kaas voor de maaltijd
(9)
resultaten
Kaas voor de maaltijd
(9)
resultaten
Kaas voor de borrel
(1)
resultaten
Kaas voor de borrel
(1)
resultaten
Merken
Merken
Galbani
(9)
resultaten
- checked
Jumbo
(19)
resultaten
- unchecked
Wapenaer
(9)
resultaten
- unchecked
Beemster
(3)
resultaten
- unchecked
Milner
(3)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Kaas maat
Kaas maat
Reguliere verpakking
(9)
resultaten
- unchecked
Kaas vorm
Kaas vorm
Stuk
(9)
resultaten
- checked
Blokjes
(2)
resultaten
- unchecked
Vetgehalte
Vetgehalte
45+
(4)
resultaten
- unchecked
32+
(1)
resultaten
- unchecked
Kaas type
Kaas type
Mozzarella
(3)
resultaten
- unchecked
Half harde kaas
(1)
resultaten
- unchecked
Witte korst kaas
(1)
resultaten
- unchecked
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Vegetarisch
(2)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Producten
Terug
Producten
Vleeswaren, kaas en tapas
Galbani vleeswaren, kaas en tapas
9 producten gevonden
Kaas voor de maaltijd
Kaas voor de borrel
Filteren
2
actief
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Wis alle filters
Galbani
Stuk
Galbani Mascarpone Kaas 500 g
500 g
Prijs: € 6,99
6
99
€ 13,98 per kilo
13,98
/
kilo
Galbani Mozzarella di Latte di Bufala Maxi 200 g
380 g
Prijs: € 4,69
4
69
€ 23,45 per kilo
23,45
/
kilo
Galbani Ricotta Kaas 250 g
250 g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 11,96 per kilo
11,96
/
kilo
Galbani Mozzarella di latte di Bufala 125g
235 g
Prijs: € 3,15
3
15
€ 25,20 per kilo
25,20
/
kilo
Galbani Mascarpone Kaas 250 g
250 g
Prijs: € 3,59
3
59
€ 14,36 per kilo
14,36
/
kilo
Galbani Parmigiano Reggiano Kaas 100 g
100 g
Prijs: € 3,49
3
49
€ 34,90 per kilo
34,90
/
kilo
Galbani Mozzarella Maxi 200 g
385 g
Prijs: € 2,75
2
75
€ 13,75 per kilo
13,75
/
kilo
Galbani Mozzarella 125 g
225 g
Prijs: € 1,75
1
75
€ 14,00 per kilo
14,00
/
kilo
Galbani Ricotta 100 g
100 g
Prijs: € 1,29
1
29
€ 12,90 per kilo
12,90
/
kilo
Vorige
1
Volgende
Handige lijstjes
Top 10 Verse vleeswaren
Jumbo