Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
5 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Categorieën
Categorieën
Boterhamworst
(1)
resultaten
Boterhamworst
(1)
resultaten
Leverworst
(4)
resultaten
Leverworst
(4)
resultaten
Merken
Merken
Kips
(5)
resultaten
- checked
Jumbo
(46)
resultaten
- unchecked
Zandvliet
(4)
resultaten
- unchecked
Fancy
(3)
resultaten
- unchecked
Kroon
(3)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Plantaardig
(2)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Gesneden vleeswaren en worst
Terug
Producten
Vleeswaren, kaas en tapas
Gesneden vleeswaren en worst
boterham-, lever-, kookworst
Kips boterham-, lever-, kookworst
5 producten gevonden
Leverworst
Boterhamworst
Filteren
1
actief
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Kips
Kips Kleintje Smeerleverworst 6 x 20 g
6 x 20 g
Prijs: € 2,39
2
39
€ 19,92 per kilo
19,92
/
kilo
Kips Kleintje Vega Smeerworst 6 x 6 x 20 g
Prijs: € 13,14
13
14
€ 18,25 per kilo
18,25
/
kilo
Kips Kleintje Vega Smeerworst 6 x 20 g
6 x 20 g
Prijs: € 2,19
2
19
€ 18,25 per kilo
18,25
/
kilo
Kips Slagers Leverworst 330 g
330 g
Prijs: € 2,75
2
75
€ 8,33 per kilo
8,33
/
kilo
Kips Vega Boterhamworst 80g
Prijs: € 1,99
1
99
€ 24,88 per kilo
24,88
/
kilo
Vorige
1
Volgende