Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
16 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Categorieën
Categorieën
Kookworst stuks
(2)
resultaten
Kookworst stuks
(2)
resultaten
Kookworst plakjes
(14)
resultaten
Kookworst plakjes
(14)
resultaten
Merken
Merken
Jumbo
(16)
resultaten
- checked
Zandvliet
(4)
resultaten
- unchecked
Chatar
(1)
resultaten
- unchecked
Stegeman
(1)
resultaten
- unchecked
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Biologisch
(1)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
boterham-, lever-, kookworst
Terug
Producten
Vleeswaren, kaas en tapas
Gesneden vleeswaren en worst
boterham-, lever-, kookworst
Kookworst
Jumbo kookworst
16 producten gevonden
Kookworst plakjes
Kookworst stuks
Filteren
1
actief
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Jumbo
Jumbo Gekookte Gelderse Worst 200 g
2 voor 5,00
Prijs: € 2,79
2
79
€ 13,95 per kilo
13,95
/
kilo
Jumbo Ardenner Boterhamworst 175 g
175 g
2 voor 5,00
Prijs: € 2,79
2
79
€ 15,94 per kilo
15,94
/
kilo
Jumbo Gelderse Gekookte Worst 300 g
300 g
Prijs: € 2,29
2
29
€ 7,63 per kilo
7,63
/
kilo
Jumbo Gekookte Worst 500 g
500 g
Prijs: € 2,65
2
65
€ 5,30 per kilo
5,30
/
kilo
Jumbo Palingworst 160 g
160 g
2 voor 5,00
Prijs: € 2,85
2
85
€ 17,81 per kilo
17,81
/
kilo
Jumbo Gelderse Gekookte Worst Voordeelverpakking ca. 200 g
Prijs: € 2,76
2
76
€ 13,78 per kilo
13,78
/
kilo
Jumbo Gelderse Gekookte Worst ca. 100 g
Prijs: € 1,50
1
50
€ 15,00 per kilo
15,00
/
kilo
Jumbo Ossenworst ca. 110 g
Prijs: € 3,00
3
00
€ 27,27 per kilo
27,27
/
kilo
Jumbo Biologisch Kookworst ca. 100 g
100 g
Prijs: € 2,55
2
55
€ 25,50 per kilo
25,50
/
kilo
Jumbo Plakjes Gekookte Worst 175 g
175 g
3 voor 6,00
Prijs: € 2,79
2
79
€ 15,94 per kilo
15,94
/
kilo
Jumbo Gelderse Gekookte Worst 260 g
260 G
Prijs: € 3,00
3
00
€ 11,54 per kilo
11,54
/
kilo
Jumbo Limburgse Dubbel Gebakken Pastei ca. 120 g
Prijs: € 2,46
2
46
€ 20,50 per kilo
20,50
/
kilo
Jumbo Limburgse Gebakken Pastei ca. 120 g
Prijs: € 2,46
2
46
€ 20,50 per kilo
20,50
/
kilo
Jumbo Kaiser Jagdwurst ca. 100 g
Prijs: € 2,00
2
00
€ 20,00 per kilo
20,00
/
kilo
Jumbo Pain Provence ca. 105g
Prijs: € 2,00
2
00
€ 19,05 per kilo
19,05
/
kilo
Jumbo Slagers Gekookte Gelderse ca. 120 g
Prijs: € 1,98
1
98
€ 16,50 per kilo
16,50
/
kilo
Vorige
1
Volgende