Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
14 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Categorieën
Categorieën
Leverworst smeerbaar
(5)
resultaten
Leverworst smeerbaar
(5)
resultaten
Leverworst plakjes
(7)
resultaten
Leverworst plakjes
(7)
resultaten
Leverworst stuks
(2)
resultaten
Leverworst stuks
(2)
resultaten
Merken
Merken
Jumbo
(14)
resultaten
- checked
Kips
(4)
resultaten
- unchecked
Kroon
(3)
resultaten
- unchecked
Fancy
(1)
resultaten
- unchecked
Merkloos
(1)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
(1)
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Biologisch
(1)
resultaten
- unchecked
Plantaardig
(1)
resultaten
- unchecked
boterham-, lever-, kookworst
Terug
Producten
Vleeswaren, kaas en tapas
Gesneden vleeswaren en worst
boterham-, lever-, kookworst
Leverworst
Jumbo leverworst
14 producten gevonden
Leverworst plakjes
Leverworst stuks
Leverworst smeerbaar
Filteren
1
actief
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Jumbo
Jumbo Lekker Veggie Smeerworst Vegan 125 g
125 g
Prijs: € 1,59
1
59
€ 12,72 per kilo
12,72
/
kilo
Jumbo Slagers Leverworst 225 g
225 g
Prijs: € 2,00
2
00
€ 8,89 per kilo
8,89
/
kilo
Jumbo Leverworst 250 g
250 g
Prijs: € 1,09
1
09
€ 4,36 per kilo
4,36
/
kilo
Jumbo Leverkaas ca. 130 g
Prijs: € 2,00
2
00
€ 15,38 per kilo
15,38
/
kilo
Jumbo Slagers Leverworst ca. 130 g
Prijs: € 2,34
2
34
€ 18,00 per kilo
18,00
/
kilo
Jumbo Leverworst ca. 100 g
Prijs: € 1,50
1
50
€ 15,00 per kilo
15,00
/
kilo
Jumbo Saksische Leverworst 225 g
225 g
Prijs: € 2,50
2
50
€ 11,11 per kilo
11,11
/
kilo
Jumbo Biologisch Leverworst ca. 120 g
Prijs: € 2,40
2
40
€ 20,00 per kilo
20,00
/
kilo
Jumbo Hausmacher 225 g
225 g
Prijs: € 2,50
2
50
€ 11,11 per kilo
11,11
/
kilo
Jumbo Hausmacher ca. 120 g
Prijs: € 2,15
2
15
€ 17,90 per kilo
17,90
/
kilo
Jumbo Boerenleverworst 250 g
250 g
Prijs: € 1,98
1
98
€ 7,92 per kilo
7,92
/
kilo
Jumbo Amsterdamse Leverworst ca. 115 g
Prijs: € 1,79
1
79
€ 15,59 per kilo
15,59
/
kilo
Jumbo Saks Leverworst Kleintjes 3 stuks a 35 g
3 x 35 gram
Prijs: € 1,55
1
55
€ 14,76 per kilo
14,76
/
kilo
Jumbo Plakjes Leverworst 175 g
175 g
3 voor 6,00
Prijs: € 2,69
2
69
€ 15,37 per kilo
15,37
/
kilo
Vorige
1
Volgende