Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
33 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Categorieën
Categorieën
Rollade
(4)
resultaten
Rollade
(4)
resultaten
Gebraden gehakt
(9)
resultaten
Gebraden gehakt
(9)
resultaten
Grillworst
(20)
resultaten
Grillworst
(20)
resultaten
Merken
Merken
Jumbo
(33)
resultaten
- checked
Fancy
(3)
resultaten
- unchecked
Josef Dettelbach
(1)
resultaten
- unchecked
Kips
(1)
resultaten
- unchecked
Zalox
(1)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Biologisch
(1)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Gesneden vleeswaren en worst
Terug
Producten
Vleeswaren, kaas en tapas
Gesneden vleeswaren en worst
Grillworst en gebraden vleeswaren
Jumbo grillworst en gebraden vleeswaren
33 producten gevonden
Grillworst
Rollade
Gebraden gehakt
Filteren
1
actief
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Jumbo
Jumbo Grillworst 175 g
175 g
2 voor 5,00
Prijs: € 2,79
2
79
€ 15,94 per kilo
15,94
/
kilo
Jumbo Plakjes Gehaktbal ca. 130 g
Prijs: € 2,79
2
79
€ 21,50 per kilo
21,50
/
kilo
Jumbo Roasted Gehakt 175 g
175 g
2 voor 5,00
Prijs: € 2,85
2
85
€ 16,29 per kilo
16,29
/
kilo
Jumbo Grillgehakt Naturel ca. 130 g
Prijs: € 3,24
3
24
€ 24,90 per kilo
24,90
/
kilo
Jumbo Plakjes Gehaktbal Sambal ca. 130 g
Prijs: € 2,92
2
92
€ 22,50 per kilo
22,50
/
kilo
Jumbo Grillworst Kaas ca. 130 g
Prijs: € 2,66
2
66
€ 20,50 per kilo
20,50
/
kilo
Jumbo Scharrel Kipgrillworst ca. 130 g
Prijs: € 2,79
2
79
€ 21,50 per kilo
21,50
/
kilo
Jumbo Grillworst Naturel ca. 130 g
Prijs: € 2,66
2
66
€ 20,50 per kilo
20,50
/
kilo
Jumbo Grillworst Kaas 175 g
175 g
2 voor 5,00
Prijs: € 2,99
2
99
€ 17,09 per kilo
17,09
/
kilo
Jumbo Gebraden Gehakt ca. 115 g
Prijs: € 2,00
2
00
€ 17,39 per kilo
17,39
/
kilo
Jumbo Fricandeau Naturel ca. 100 g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 29,90 per kilo
29,90
/
kilo
Jumbo Plakjes Gehaktbal 160 g
160 g
2 voor 5,00
Prijs: € 2,65
2
65
€ 16,56 per kilo
16,56
/
kilo
Jumbo Plakjes Gehaktbal Kaas ca. 130 g
Prijs: € 2,92
2
92
€ 22,50 per kilo
22,50
/
kilo
Jumbo Pittige Grillworst ca. 130 g
Prijs: € 2,79
2
79
€ 21,50 per kilo
21,50
/
kilo
Jumbo Scharrel Kipgrillworst Kaas ca. 130 g
Prijs: € 2,85
2
85
€ 21,95 per kilo
21,95
/
kilo
Jumbo Grillgehakt Ui Vleesbrood Ui ca. 130 g
Prijs: € 3,24
3
24
€ 24,90 per kilo
24,90
/
kilo
Jumbo Varkensrollade ca. 110 g
Prijs: € 2,50
2
50
€ 22,73 per kilo
22,73
/
kilo
Jumbo Mosterd Rollade 125 g
125 g
2 voor 5,00
Prijs: € 2,69
2
69
€ 21,52 per kilo
21,52
/
kilo
Jumbo Grillworst Sate ca. 130 g
Prijs: € 2,79
2
79
€ 21,50 per kilo
21,50
/
kilo
Jumbo Grillworst Kaas 250 g
250 g
Prijs: € 3,99
3
99
€ 15,96 per kilo
15,96
/
kilo
Jumbo Grillworst Kaas Chorizo ca. 130 g
0.130 kg
Prijs: € 2,79
2
79
€ 21,50 per kilo
21,50
/
kilo
Jumbo Scharrel Kipgrillworst Pikant 160 g
2 voor 5,00
Prijs: € 2,79
2
79
€ 17,44 per kilo
17,44
/
kilo
Jumbo Kipgrillworst Hot ca. 130 g
Prijs: € 2,85
2
85
€ 21,95 per kilo
21,95
/
kilo
Jumbo Mosterdrollade ca. 110 g
Prijs: € 3,00
3
00
€ 27,27 per kilo
27,27
/
kilo
Vorige
1
2
Volgende
Handige lijstjes
Top 10 Verse vleeswaren
Jumbo