Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
39 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Categorieën
Categorieën
Chorizo
(3)
resultaten
Chorizo
(3)
resultaten
Boerenmetworst
(7)
resultaten
Boerenmetworst
(7)
resultaten
Salami
(13)
resultaten
Salami
(13)
resultaten
Snijworst
(8)
resultaten
Snijworst
(8)
resultaten
Cervelaat
(8)
resultaten
Cervelaat
(8)
resultaten
Merken
Merken
Jumbo
(39)
resultaten
- checked
Stegeman
(5)
resultaten
- unchecked
Fancy
(4)
resultaten
- unchecked
Huls
(3)
resultaten
- unchecked
Noel
(2)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Biologisch
(1)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Gesneden vleeswaren en worst
Terug
Producten
Vleeswaren, kaas en tapas
Gesneden vleeswaren en worst
Salami, cervelaat, gekruide worst
Jumbo salami, cervelaat, gekruide worst
39 producten gevonden
Boerenmetworst
Cervelaat
Chorizo
Snijworst
Salami
Filteren
1
actief
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Jumbo
Jumbo Salami 140 g
140 g
2 voor 5,00
Prijs: € 2,79
2
79
€ 19,93 per kilo
19,93
/
kilo
Jumbo Snijworst ca. 115 g
Prijs: € 2,50
2
50
€ 21,74 per kilo
21,74
/
kilo
Jumbo Elzasser Cervelaat 150 g
150 g
2 voor 5,00
Prijs: € 2,79
2
79
€ 18,60 per kilo
18,60
/
kilo
Jumbo Pepersalami 125 g
125 g
2 voor 5,00
Prijs: € 2,89
2
89
€ 23,12 per kilo
23,12
/
kilo
Jumbo Snijworst 140 g
140 g
2 voor 5,00
Prijs: € 2,79
2
79
€ 19,93 per kilo
19,93
/
kilo
Jumbo Chorizo ca. 125 g
Prijs: € 3,00
3
00
€ 24,00 per kilo
24,00
/
kilo
Jumbo Boerenmetworst ca. 130 g
Prijs: € 3,00
3
00
€ 23,08 per kilo
23,08
/
kilo
Jumbo Pepercervelaat ca. 125 g
Prijs: € 3,00
3
00
€ 26,09 per kilo
26,09
/
kilo
Jumbo Elzasser Cervelaat ca. 115 g
Prijs: € 2,50
2
50
€ 21,74 per kilo
21,74
/
kilo
Jumbo Salami Spaanse Stijl ca. 120 g
Prijs: € 3,00
3
00
€ 25,00 per kilo
25,00
/
kilo
Jumbo Limburgse Cervelaat ca. 120 g
Prijs: € 2,94
2
94
€ 24,50 per kilo
24,50
/
kilo
Jumbo Salami ca. 100 g
Prijs: € 2,00
2
00
€ 20,00 per kilo
20,00
/
kilo
Jumbo Wijncervelaat ca. 110 g
Prijs: € 3,27
3
27
€ 27,25 per kilo
27,25
/
kilo
Jumbo Spianata Romana ca. 110 g
Prijs: € 3,19
3
19
€ 29,00 per kilo
29,00
/
kilo
Jumbo Salame Felino 100 g
100 g
Prijs: € 4,49
4
49
€ 44,90 per kilo
44,90
/
kilo
Jumbo Kosterworst ca. 120 g
Prijs: € 3,53
3
53
€ 29,39 per kilo
29,39
/
kilo
Jumbo Chorizo 160 g
160 g
2 voor 5,00
Prijs: € 2,89
2
89
€ 18,06 per kilo
18,06
/
kilo
Jumbo Pain d'Ardenne ca. 110 g
Prijs: € 2,80
2
80
€ 25,50 per kilo
25,50
/
kilo
Jumbo Pittige Chorizo Droge Worst 250 g
250 g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 11,96 per kilo
11,96
/
kilo
Jumbo Biologisch Salami ca. 115 g
Prijs: € 2,87
2
87
€ 25,00 per kilo
25,00
/
kilo
Jumbo Spianata Romana con Pepe 100 g
100 g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 29,90 per kilo
29,90
/
kilo
Jumbo Linea Cervelaat ca. 115 g
Prijs: € 2,87
2
87
€ 25,00 per kilo
25,00
/
kilo
Jumbo Pepersalami ca. 120 g
Prijs: € 3,00
3
00
€ 25,00 per kilo
25,00
/
kilo
Jumbo Rundersalami ca. 125 g
Prijs: € 3,00
3
00
€ 26,09 per kilo
26,09
/
kilo
Vorige
1
2
Volgende