Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
21 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Merken
Merken
Jumbo
(13)
resultaten
- unchecked
Stegeman
(3)
resultaten
- unchecked
Bifi
(1)
resultaten
- unchecked
Huls
(1)
resultaten
- unchecked
La Place
(1)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Glutenvrij
(2)
resultaten
- unchecked
Halal
(2)
resultaten
- unchecked
Biologisch
(1)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Salami, cervelaat, gekruide worst
Terug
Producten
Vleeswaren, kaas en tapas
Gesneden vleeswaren en worst
Salami, cervelaat, gekruide worst
Salami
Salami
21 producten gevonden
Filteren
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Jumbo Salami 140 g
140 g
2 voor 5,00
Prijs: € 2,79
2
79
€ 19,93 per kilo
19,93
/
kilo
Jumbo Salami ca. 100 g
Prijs: € 2,00
2
00
€ 20,00 per kilo
20,00
/
kilo
Jumbo Pepperoni 150g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 19,93 per kilo
19,93
/
kilo
Jumbo Pepersalami 125 g
125 g
2 voor 5,00
Prijs: € 2,89
2
89
€ 23,12 per kilo
23,12
/
kilo
Jumbo Salami Spaanse Stijl ca. 120 g
Prijs: € 3,00
3
00
€ 25,00 per kilo
25,00
/
kilo
Jumbo Hongaarse Salami ca. 100 g
Prijs: € 3,10
3
10
€ 31,00 per kilo
31,00
/
kilo
Jumbo Wijncervelaat ca. 110 g
Prijs: € 3,27
3
27
€ 27,25 per kilo
27,25
/
kilo
Jumbo Fijne Salami Droge Worst 250 g
250 g
Prijs: € 2,85
2
85
€ 11,40 per kilo
11,40
/
kilo
Huls Gesneden Chorizo 175g
Prijs: € 5,29
5
29
€ 30,23 per kilo
30,23
/
kilo
BiFi The Original Family Pack 7 x 20 g
7 x 20 g
Prijs: € 3,69
3
69
€ 26,36 per kilo
26,36
/
kilo
Stegeman Salami Light 200 g
200 gram
Prijs: € 3,99
3
99
€ 19,95 per kilo
19,95
/
kilo
La Place Truffelsalami ca. 100 g
Prijs: € 3,89
3
89
€ 38,90 per kilo
38,90
/
kilo
Marhaba Kalkoen Pepersalami 100 g
100 g
Prijs: € 2,69
2
69
€ 26,90 per kilo
26,90
/
kilo
Jumbo Salame Felino 100 g
100 g
Prijs: € 4,49
4
49
€ 44,90 per kilo
44,90
/
kilo
Jumbo Biologisch Salami ca. 115 g
Prijs: € 2,87
2
87
€ 25,00 per kilo
25,00
/
kilo
Jumbo Pepersalami ca. 120 g
Prijs: € 3,00
3
00
€ 25,00 per kilo
25,00
/
kilo
Jumbo Fijne Salami Droge Worst 500 g
500 g
Prijs: € 4,89
4
89
€ 9,78 per kilo
9,78
/
kilo
Jumbo Rundersalami ca. 125 g
Prijs: € 3,00
3
00
€ 26,09 per kilo
26,09
/
kilo
Stegeman Bistro Walnoot 150 g
150 G
Prijs: € 4,29
4
29
€ 28,60 per kilo
28,60
/
kilo
Stegeman Pittige Pepperoni 225 g
225 G
Prijs: € 4,29
4
29
€ 19,07 per kilo
19,07
/
kilo
Wahid Kalkoensalami 100 g
100 g
Voorlopig niet leverbaar
Prijs: € 2,49
2
49
€ 24,90 per kilo
24,90
/
kilo
Vorige
1
Volgende