Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
11 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Merken
Merken
Jumbo
(8)
resultaten
- unchecked
Stegeman
(2)
resultaten
- unchecked
Fancy
(1)
resultaten
- unchecked
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Glutenvrij
(2)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Salami, cervelaat, gekruide worst
Terug
Producten
Vleeswaren, kaas en tapas
Gesneden vleeswaren en worst
Salami, cervelaat, gekruide worst
Snijworst
Snijworst
11 producten gevonden
Filteren
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Jumbo Snijworst Speciaal ca. 120 g
Prijs: € 3,00
3
00
€ 25,00 per kilo
25,00
/
kilo
Jumbo Snijworst ca. 115 g
Prijs: € 2,50
2
50
€ 21,74 per kilo
21,74
/
kilo
Jumbo Chorizo ca. 125 g
Prijs: € 3,00
3
00
€ 24,00 per kilo
24,00
/
kilo
Jumbo Spianata Romana ca. 110 g
Prijs: € 3,19
3
19
€ 29,00 per kilo
29,00
/
kilo
Stegeman Fuet Knoflook Basilicum 130 g
130 gram
Prijs: € 3,99
3
99
€ 30,69 per kilo
30,69
/
kilo
Jumbo Ossenworst 3 x 70 g
3 x 70 g
Prijs: € 3,79
3
79
€ 18,05 per kilo
18,05
/
kilo
Jumbo Pain d'Ardenne ca. 110 g
Prijs: € 2,80
2
80
€ 25,50 per kilo
25,50
/
kilo
Jumbo Spianata Romana con Pepe 100 g
100 g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 29,90 per kilo
29,90
/
kilo
Kies & Mix Vleeswaren
Prijs: € 11,26
11
26
Set toevoegen aan mandje Kies & Mix Vleeswaren
Set
Vleeswaren ronde prijs
Prijs: € 9,50
9
50
Set toevoegen aan mandje Vleeswaren ronde prijs
Set
Stegeman Ambachtelijke Fuet Naturel 130 g
130 gram
Prijs: € 3,89
3
89
€ 29,92 per kilo
29,92
/
kilo
Vorige
1
Volgende