Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
31 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Categorieën
Categorieën
Spek
(24)
resultaten
Spek
(24)
resultaten
Bacon
(7)
resultaten
Bacon
(7)
resultaten
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
(1)
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Merken
Merken
Jumbo
(27)
resultaten
- unchecked
Fancy
(2)
resultaten
- unchecked
Zandvliet
(2)
resultaten
- unchecked
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Biologisch
(2)
resultaten
- unchecked
Gesneden vleeswaren en worst
Terug
Producten
Vleeswaren, kaas en tapas
Gesneden vleeswaren en worst
Spek, bacon
Spek, bacon
31 producten gevonden
Bacon
Spek
Filteren
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Ontbijtspek Gerookt 150 g
150 g
Goedkoopje
Prijs: € 1,64
1
64
€ 10,93 per kilo
10,93
/
kilo
Jumbo Ovengebakken Spek 100 g
100 g
2 voor 5,00
Prijs: € 2,79
2
79
€ 27,90 per kilo
27,90
/
kilo
Jumbo Katenspek Gerookt 160 g
160 g
2 voor 5,00
Prijs: € 2,61
2
61
€ 16,31 per kilo
16,31
/
kilo
Jumbo Pannenkoeken Spekplakjes 150 g
150 g
Prijs: € 3,59
3
59
€ 23,93 per kilo
23,93
/
kilo
Jumbo Zeeuws Spek 160 g
160 g
2 voor 5,00
Prijs: € 2,69
2
69
€ 16,81 per kilo
16,81
/
kilo
Jumbo Crispy Bacon Plakjes 80 g
80 g
Prijs: € 3,19
3
19
€ 39,88 per kilo
39,88
/
kilo
Bacon Gerookt 150 g
150 g
Goedkoopje
Prijs: € 2,09
2
09
€ 13,93 per kilo
13,93
/
kilo
Jumbo Ontbijtspek 140 g
140 g
2 voor 5,00
Prijs: € 2,65
2
65
€ 18,93 per kilo
18,93
/
kilo
Jumbo Zeeuws Spek ca. 100 g
Prijs: € 3,19
3
19
€ 29,00 per kilo
29,00
/
kilo
Jumbo Bacon ca. 115 g
Prijs: € 3,00
3
00
€ 26,09 per kilo
26,09
/
kilo
Jumbo Bacon 115 g
115 g
2 voor 5,00
Prijs: € 2,89
2
89
€ 25,13 per kilo
25,13
/
kilo
Jumbo Gerookte Ontbijtspek Plakjes 150 g
150 g
Prijs: € 3,35
3
35
€ 22,33 per kilo
22,33
/
kilo
Jumbo Ovengebakken Spek ca. 105 g
Prijs: € 3,00
3
00
€ 28,57 per kilo
28,57
/
kilo
Jumbo Gerookte Spekreepjes Voordeelverpakking 400 g
400 g
Prijs: € 7,00
7
00
€ 17,50 per kilo
17,50
/
kilo
Jumbo Bak Bacon Plakken 150 g
150 g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 19,93 per kilo
19,93
/
kilo
Zandvliet Gerookt Ontbijtspek Stukje ca. 250 g
Prijs: € 4,15
4
15
€ 16,62 per kilo
16,62
/
kilo
Jumbo Roasted Pork ca. 120 g
Prijs: € 3,54
3
54
€ 29,50 per kilo
29,50
/
kilo
Jumbo Katenspek ca. 140 g
Prijs: € 3,50
3
50
€ 25,00 per kilo
25,00
/
kilo
Jumbo Biologisch Spekreepjes 2 x 100 g
2 x 100 g
Prijs: € 4,99
4
99
€ 24,95 per kilo
24,95
/
kilo
Jumbo Scharrel Kipfilet Flinterdun 100 g
2 voor 5,00
Prijs: € 2,69
2
69
€ 26,90 per kilo
26,90
/
kilo
Jumbo Ontbijtspek ca. 110 g
Prijs: € 2,50
2
50
€ 22,73 per kilo
22,73
/
kilo
Jumbo Gebakken Spek Reepjes 70 g
70 g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 42,71 per kilo
42,71
/
kilo
Jumbo Biologisch Ontbijtspek ca. 100 g
Prijs: € 2,85
2
85
€ 28,50 per kilo
28,50
/
kilo
Zandvliet Zuurkoolspek Stukje ca. 250g
Prijs: € 4,15
4
15
€ 16,62 per kilo
16,62
/
kilo
Vorige
1
2
Volgende