Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
12 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Merken
Merken
Jumbo
(12)
resultaten
- checked
Philadelphia
(7)
resultaten
- unchecked
Heks'nkaas
(5)
resultaten
- unchecked
Paturain
(4)
resultaten
- unchecked
Boursin
(3)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Kaas maat
Kaas maat
Reguliere verpakking
(3)
resultaten
- unchecked
Kaas vorm
Kaas vorm
Smeerbaar
(1)
resultaten
- unchecked
Kaas type
Kaas type
Kruiden-, room en smeerkaas
(1)
resultaten
- unchecked
Smeerbare verse kaas
(1)
resultaten
- unchecked
Kaas smaak
Kaas smaak
Mild
(2)
resultaten
- unchecked
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Plantaardig
(2)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Kaas voor de borrel
Terug
Producten
Vleeswaren, kaas en tapas
Kaas voor de borrel
Kruidenkaas, roomkaas
Jumbo kruidenkaas, roomkaas
12 producten gevonden
Filteren
1
actief
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Jumbo
Jumbo Roomkaas Knoflook & Kruiden 125 g
125 g
Prijs: € 1,09
1
09
€ 8,72 per kilo
8,72
/
kilo
Jumbo Dip & Smeer 195 g
195 g
Prijs: € 1,85
1
85
€ 9,49 per kilo
9,49
/
kilo
Jumbo Roomkaas Bieslook Mild 125 g
125 g
Prijs: € 2,00
2
00
€ 16,00 per kilo
16,00
/
kilo
Jumbo Verse Roomkaas Ananas 125 g
125 g
Prijs: € 2,00
2
00
€ 16,00 per kilo
16,00
/
kilo
Jumbo Kruidenboter 100 g
100 g
Prijs: € 1,35
1
35
€ 13,50 per kilo
13,50
/
kilo
Jumbo Verse Roomkaas Gember 125 g
125 g
Prijs: € 2,00
2
00
€ 16,00 per kilo
16,00
/
kilo
Jumbo Duo Heks'nkaas Origineel met Grissini 140 g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 21,36 per kilo
21,36
/
kilo
Jumbo Zeezout Boter 100 g
100 g
Prijs: € 1,09
1
09
€ 10,90 per kilo
10,90
/
kilo
Jumbo Roomkaas Sweet Pepper Mild 125 g
125 g
Prijs: € 2,00
2
00
€ 16,00 per kilo
16,00
/
kilo
Jumbo Plantaardige Kruidencrème 100 g
100 g
Prijs: € 1,29
1
29
€ 12,90 per kilo
12,90
/
kilo
Jumbo Knoflookboter 100 g
100 g
Prijs: € 1,09
1
09
€ 10,90 per kilo
10,90
/
kilo
Jumbo Kruidencrème 100 g
100 g
Prijs: € 1,15
1
15
€ 11,50 per kilo
11,50
/
kilo
Vorige
1
Volgende