Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
9 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Merken
Merken
Jumbo
(9)
resultaten
- checked
Merkloos
(4)
resultaten
- unchecked
President
(4)
resultaten
- unchecked
Germain
(2)
resultaten
- unchecked
Alpenh
(1)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Kaas voor de borrel
Terug
Producten
Vleeswaren, kaas en tapas
Kaas voor de borrel
Witte korst kaas, brie
Jumbo witte korst kaas, brie
9 producten gevonden
Filteren
1
actief
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Jumbo
Jumbo C'est la Brie Roombrie 60+ 200 g
200 g
Prijs: € 1,99
1
99
€ 9,95 per kilo
9,95
/
kilo
Jumbo Roombrie ca. 258 g
0.286 kg
Prijs: € 3,00
3
00
€ 11,63 per kilo
11,63
/
kilo
Jumbo Camembert Rustique 40+ ca. 160 g
Prijs: € 4,69
4
69
€ 26,80 per kilo
26,80
/
kilo
Jumbo Roombrie ca. 155 g
0.160 kg
Prijs: € 2,00
2
00
€ 12,90 per kilo
12,90
/
kilo
Jumbo Franse Roombrie 60+ Mild ca. 221 g
Prijs: € 3,62
3
62
€ 16,39 per kilo
16,39
/
kilo
Jumbo Gevulde Roombrie Bieslook ca. 175 g
0.161 kg
Prijs: € 3,00
3
00
€ 17,14 per kilo
17,14
/
kilo
Jumbo Camembert Witschimmelkaas 45+ ca. 120 g
0.129 kg
Prijs: € 2,00
2
00
€ 16,67 per kilo
16,67
/
kilo
Jumbo Gevulde Roombrie Truffel Mild ca. 155 g
0.144 kg
Prijs: € 3,00
3
00
€ 17,14 per kilo
17,14
/
kilo
Jumbo Bak Camembert Kaas 40+ 75g
Prijs: € 1,55
1
55
€ 20,67 per kilo
20,67
/
kilo
Vorige
1
Volgende