Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
6 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Merken
Merken
Jumbo
(4)
resultaten
- unchecked
Bonvallis
(1)
resultaten
- unchecked
Snacktural
(1)
resultaten
- unchecked
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Plantaardig
(2)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Olijven, dadels en vega-tapas
Terug
Producten
Vleeswaren, kaas en tapas
Olijven, dadels en vega-tapas
Meer vega tapas
Meer vega tapas
6 producten gevonden
Filteren
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Jumbo Duo Avocado Dip met Mexicaantjes 140 g
140 gram
Prijs: € 3,09
3
09
€ 22,07 per kilo
22,07
/
kilo
Bonvallis Dadel & Walnotenbrood 250 g
250 gr
Prijs: € 3,25
3
25
€ 13,00 per kilo
13,00
/
kilo
Snacktural Bruschetta Tomaat en Oregano 150 g
150 g
Prijs: € 2,09
2
09
€ 13,93 per kilo
13,93
/
kilo
Jumbo Pesto Vegan 100 g
100 g
3 voor 6,00
Prijs: € 2,09
2
09
€ 20,90 per kilo
20,90
/
kilo
Jumbo Gevulde Eieren Kerrie 4 Stuks
105 g
3 voor 6,00
Prijs: € 2,99
2
99
€ 28,48 per kilo
28,48
/
kilo
Jumbo Salade Mango Curry 150 g
3 voor 6,00
Prijs: € 2,19
2
19
€ 14,60 per kilo
14,60
/
kilo
Vorige
1
Volgende