Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
20 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Merken
Merken
Jumbo
(16)
resultaten
- unchecked
Jumbo's
(3)
resultaten
- unchecked
SERA
(1)
resultaten
- unchecked
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Plantaardig
(10)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Olijven, dadels en vega-tapas
Terug
Producten
Vleeswaren, kaas en tapas
Olijven, dadels en vega-tapas
Olijven
Olijven
20 producten gevonden
Filteren
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Jumbo Olijven Knoflook Voordeelverpakking 260 g
260 g
Prijs: € 3,75
3
75
€ 14,42 per kilo
14,42
/
kilo
Jumbo Groene Olijven Zonder Pit 340 g
340 g
Prijs: € 1,99
1
99
€ 11,71 per kilo
11,71
/
kilo
Jumbo Olijven Knoflook 140 g
140 g
3 voor 6,00
Prijs: € 2,49
2
49
€ 17,79 per kilo
17,79
/
kilo
Jumbo Olijven Mammoet 130 g
130 g
3 voor 6,00
Prijs: € 2,29
2
29
€ 17,62 per kilo
17,62
/
kilo
Jumbo Olijven Groen Plakjes 220 g
220 g
Prijs: € 1,39
1
39
€ 10,69 per kilo
10,69
/
kilo
Jumbo Olijven Kalamata 100 g
100 g
3 voor 6,00
Prijs: € 3,49
3
49
€ 34,90 per kilo
34,90
/
kilo
Jumbo Olijven Nocellara 100 g
100 g
3 voor 6,00
Prijs: € 2,49
2
49
€ 24,90 per kilo
24,90
/
kilo
Jumbo Olijven Basilicum 140 g
140 g
3 voor 6,00
Prijs: € 2,49
2
49
€ 17,79 per kilo
17,79
/
kilo
Jumbo Olijven Plakjes Zwart 220 g
220 g
Prijs: € 1,19
1
19
€ 9,92 per kilo
9,92
/
kilo
Jumbo Zwarte Olijven Zonder Pit 340 g
340 g
Goedkoopje
Prijs: € 1,79
1
79
€ 11,19 per kilo
11,19
/
kilo
Jumbo Olijven Naturel 140 g
140 g
3 voor 6,00
Prijs: € 2,49
2
49
€ 17,79 per kilo
17,79
/
kilo
Jumbo Olijven Witte Kaas 140 g
140 g
3 voor 6,00
Prijs: € 2,49
2
49
€ 17,79 per kilo
17,79
/
kilo
Jumbo Olijven Zoet 140 g
140 g
3 voor 6,00
Prijs: € 2,49
2
49
€ 17,79 per kilo
17,79
/
kilo
Jumbo's Olijven Citroenschil & Chili 130 g
130 g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 23,00 per kilo
23,00
/
kilo
Jumbo Olijven Zonder Pit Knoflook 220 g
220 g
Prijs: € 1,59
1
59
€ 14,07 per kilo
14,07
/
kilo
Jumbo Olijven Pesto 130 g
130 gram
3 voor 6,00
Prijs: € 2,49
2
49
€ 19,15 per kilo
19,15
/
kilo
Jumbo Olijven Zonder Pit Piment 220 g
220 g
Prijs: € 1,59
1
59
€ 11,78 per kilo
11,78
/
kilo
Sera Zwarte Olijven Zonder Pit 850ML
Prijs: € 2,99
2
99
€ 8,54 per kilo
8,54
/
kilo
Jumbo's Oliijven Sinaasappelschil & Venkelzaad 130 g
130 g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 23,00 per kilo
23,00
/
kilo
Jumbo's Griekse Olijvenmix 120 g
120 g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 24,92 per kilo
24,92
/
kilo
Vorige
1
Volgende