Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
11 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Merken
Merken
Jumbo
(11)
resultaten
- checked
Jumbo's
(22)
resultaten
- unchecked
Heks'nkaas
(3)
resultaten
- unchecked
CHOVI
(2)
resultaten
- unchecked
MAZA
(2)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Vegetarisch
(3)
resultaten
- unchecked
Plantaardig
(1)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Sauzen, dips en tapenades
Terug
Producten
Vleeswaren, kaas en tapas
Sauzen, dips en tapenades
Dips
Jumbo dips
11 producten gevonden
Filteren
1
actief
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Jumbo
Jumbo Dip Mascarpone Chili 110 g
110 gram
3 voor 6,00
Prijs: € 2,49
2
49
€ 22,64 per kilo
22,64
/
kilo
Jumbo Dip Aioli Pesto 175 g
175 g
3 voor 6,00
Prijs: € 2,29
2
29
€ 13,09 per kilo
13,09
/
kilo
Jumbo Dip Aioli 175 g
175 g
3 voor 6,00
Prijs: € 2,29
2
29
€ 13,09 per kilo
13,09
/
kilo
Jumbo Spread Smashed Avocado 110 g
110 g
3 voor 6,00
Prijs: € 2,39
2
39
€ 21,73 per kilo
21,73
/
kilo
Jumbo Dip Tzatziki 150 g
150 g
3 voor 6,00
Prijs: € 2,39
2
39
€ 15,93 per kilo
15,93
/
kilo
Jumbo Dip Kaas Pesto 100 g
100 gram
3 voor 6,00
Prijs: € 3,09
3
09
€ 30,90 per kilo
30,90
/
kilo
Jumbo Mosterd Dille Dipper 110 g
110 g
Prijs: € 2,49
2
49
€ 22,64 per kilo
22,64
/
kilo
Jumbo Knoflooksaus 200 g
200 g
3 voor 6,00
Prijs: € 2,09
2
09
€ 10,45 per kilo
10,45
/
kilo
Jumbo Tzatziki Dip 170 g
170 g
Prijs: € 1,49
1
49
€ 8,76 per kilo
8,76
/
kilo
Jumbo Aioli Dip Knoflook 130 g
130 g
Prijs: € 3,19
3
19
€ 24,54 per kilo
24,54
/
kilo
Jumbo Knoflook Dip 170 g
170 g
Prijs: € 1,49
1
49
€ 8,76 per kilo
8,76
/
kilo
Vorige
1
Volgende