Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
3 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Categorieën
Categorieën
Dips
(3)
resultaten
Dips
(3)
resultaten
Merken
Merken
Heks'nkaas
(3)
resultaten
- checked
Jumbo's
(24)
resultaten
- unchecked
Jumbo
(20)
resultaten
- unchecked
CHOVI
(2)
resultaten
- unchecked
MAZA
(2)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Kaas type
Kaas type
Dipper
(1)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Vleeswaren, kaas en tapas
Terug
Producten
Vleeswaren, kaas en tapas
Sauzen, dips en tapenades
Heks'nkaas sauzen, dips en tapenades
3 producten gevonden
Dips
Filteren
1
actief
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Heks'nkaas
Heks'nkaas Origineel 115 g
115 g
3 voor 6,00
Prijs: € 2,29
2
29
€ 19,91 per kilo
19,91
/
kilo
Heks'nkaas Vegan Origineel 200 g
Prijs: € 3,29
3
29
€ 16,45 per kilo
16,45
/
kilo
Heks'nkaas Smeerdip Duo Origineel - Tomaat Basilicum 200 g
Prijs: € 3,99
3
99
€ 19,95 per kilo
19,95
/
kilo
Vorige
1
Volgende