Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
39 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Categorieën
Categorieën
Aziatisch snoep
(16)
resultaten
Aziatisch snoep
(16)
resultaten
Aziatische hartige snacks
(19)
resultaten
Aziatische hartige snacks
(19)
resultaten
Merken
Merken
Hi-Chew
(4)
resultaten
- unchecked
Miskets
(3)
resultaten
- unchecked
Saitaku
(3)
resultaten
- unchecked
Nerds
(3)
resultaten
- unchecked
Bibigo
(3)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Vegetarisch
(1)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Aziatische keuken
Terug
Producten
Wereldkeukens, kruiden, pasta en rijst
Aziatische keuken
Aziatische snacks
Aziatische snacks
39 producten gevonden
Aziatisch snoep
Aziatische hartige snacks
Filteren
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Toko Lien Javaantjes 100 g
100 g
Prijs: € 0,99
0
99
€ 9,90 per kilo
9,90
/
kilo
Kokki Djawa Rijsttafelmix 250 g
250 g
Prijs: € 4,25
4
25
€ 17,00 per kilo
17,00
/
kilo
Miskets Milk Chocolate Filled Cornet Wafer 70g
Prijs: € 3,79
3
79
€ 54,14 per kilo
54,14
/
kilo
Saitaku Nori Snack 10 g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 299,00 per kilo
299,00
/
kilo
Miskets Milk Chocolate Filled Dubai Cornet 50g
Prijs: € 3,49
3
49
€ 69,80 per kilo
69,80
/
kilo
Miskets White Chocolate Coated Freeze Dried Strawberry 80g
Prijs: € 3,79
3
79
€ 47,38 per kilo
47,38
/
kilo
Yuki & Love Mochi Rijstcake Mango 120g
Prijs: € 3,89
3
89
€ 32,42 per kilo
32,42
/
kilo
Yuki & Love Mochi Rijstcake Matcha 128g
Prijs: € 3,89
3
89
€ 30,39 per kilo
30,39
/
kilo
Chocodate - Pistachio Kunafa - 90g
Prijs: € 3,99
3
99
€ 44,33 per kilo
44,33
/
kilo
Hi-Chew Exotic Mix Bag 100g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 29,90 per kilo
29,90
/
kilo
Nerds Gummy Clusters Fruits 113g
Prijs: € 3,69
3
69
€ 32,65 per kilo
32,65
/
kilo
Nerds Gummy Clusters Berries 113g
Prijs: € 3,69
3
69
€ 32,65 per kilo
32,65
/
kilo
Hi-Chew Original Mix Bag 100g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 29,90 per kilo
29,90
/
kilo
Chocodate -Mix- 90g
Prijs: € 3,49
3
49
€ 38,78 per kilo
38,78
/
kilo
TGFS Potato Sticks Sticky 75g
Prijs: € 3,59
3
59
€ 47,87 per kilo
47,87
/
kilo
Toko Lien Rempejek Pindakoeken 200 g
200 g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 14,95 per kilo
14,95
/
kilo
Saitaku Nori Snack Wasabi 10g
Prijs: € 2,89
2
89
€ 289,00 per kilo
289,00
/
kilo
Saitaku Nori Snack Spicy 10g
Prijs: € 2,89
2
89
€ 289,00 per kilo
289,00
/
kilo
Tao KaeNoi Tempura Seaweed Original 40g
Prijs: € 2,49
2
49
€ 62,25 per kilo
62,25
/
kilo
Jumbo Bali Kroepoek Pikant Gekruid 75 g
75 g
3 voor 2,50
Prijs: € 1,19
1
19
€ 15,87 per kilo
15,87
/
kilo
Bibigo Zeewiersnack BBQ 4g
Prijs: € 1,39
1
39
€ 347,50 per kilo
347,50
/
kilo
Tao Kae Noi Tempura Seaweed Spicy 40g
Prijs: € 2,49
2
49
€ 62,25 per kilo
62,25
/
kilo
Souq Pita Chips Za'atar 70 g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 42,71 per kilo
42,71
/
kilo
Souq Pita Chips Zeezout 70 g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 42,71 per kilo
42,71
/
kilo
Vorige
1
2
Volgende