Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
33 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Merken
Merken
Jumbo
(10)
resultaten
- unchecked
Go-tan
(8)
resultaten
- unchecked
Flower Brand
(3)
resultaten
- unchecked
Just Add
(3)
resultaten
- unchecked
Conimex
(2)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Vegetarisch
(5)
resultaten
- unchecked
Plantaardig
(7)
resultaten
- unchecked
Halal
(1)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Bijgerechten en sauzen
Terug
Producten
Wereldkeukens, kruiden, pasta en rijst
Aziatische keuken
Bijgerechten en sauzen
Meer smaakmakers
Meer smaakmakers
33 producten gevonden
Filteren
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Flower Brand Palmsuiker 250 g
250 G
Prijs: € 1,99
1
99
€ 7,96 per kilo
7,96
/
kilo
Go-Tan Gehakte knoflook 100g
Prijs: € 2,29
2
29
€ 22,90 per kilo
22,90
/
kilo
Jumbo Seroendeng 150 g
150 g
Prijs: € 1,99
1
99
€ 13,27 per kilo
13,27
/
kilo
Jumbo Nasi/Bami Topping Indonesische Stijl 80 g
80 g
Prijs: € 1,29
1
29
€ 16,13 per kilo
16,13
/
kilo
Jumbo Kokos Geraspt 100 g
100 g
Prijs: € 1,19
1
19
€ 11,90 per kilo
11,90
/
kilo
Go-Tan Gehakte gember 100g
Prijs: € 2,25
2
25
€ 22,50 per kilo
22,50
/
kilo
Go-Tan Djinten (komijn) 30g
Prijs: € 1,99
1
99
€ 66,33 per kilo
66,33
/
kilo
Go-Tan Sereh Citroengras 22g
Prijs: € 2,29
2
29
€ 104,09 per kilo
104,09
/
kilo
Go-Tan Ketoembar koriander 25g
Prijs: € 1,99
1
99
€ 79,60 per kilo
79,60
/
kilo
Jumbo Wok Topping Teriyaki-Smaak 105 g
105 g
Prijs: € 1,29
1
29
€ 12,29 per kilo
12,29
/
kilo
Conimex Woksaus Gembersiroop 5 Porties 175 ml
175 ml
Prijs: € 2,59
2
59
€ 14,80 per liter
14,80
/
liter
Toko Lien Geraspte Kokos 300 g
300 g
Prijs: € 1,99
1
99
€ 6,63 per kilo
6,63
/
kilo
TGFS Tempeh Crispy 125g
Prijs: € 4,99
4
99
€ 39,92 per kilo
39,92
/
kilo
Flower Brand Tamarinde Pasta 200 g
200 gr
Prijs: € 3,69
3
69
€ 18,45 per kilo
18,45
/
kilo
Go-Tan Koenjit Geelwortel 30g
Prijs: € 2,29
2
29
€ 76,33 per kilo
76,33
/
kilo
Flower Brand Knoflook Pasta 100 g
100 g
Prijs: € 2,79
2
79
€ 27,90 per kilo
27,90
/
kilo
Go-Tan Sweet Chili Sauce 30% minder suiker 270ml
Prijs: € 3,29
3
29
€ 12,19 per liter
12,19
/
liter
Jumbo Wok Topping Sweet Chili-Smaak 65 g
65 g
Prijs: € 1,29
1
29
€ 19,85 per kilo
19,85
/
kilo
Go-Tan Laos Galanga 22g
Prijs: € 1,99
1
99
€ 90,45 per kilo
90,45
/
kilo
Koska Helva 350g
Prijs: € 3,79
3
79
€ 10,83 per kilo
10,83
/
kilo
Inproba Gehakte Knoflook 200 g
Prijs: € 1,89
1
89
€ 9,45 per kilo
9,45
/
kilo
Just Add Garlic Puree 75g
75 g
Prijs: € 1,79
1
79
€ 23,87 per kilo
23,87
/
kilo
Just Add Chilli Puree 70g
70 g
Prijs: € 1,79
1
79
€ 25,57 per kilo
25,57
/
kilo
Just Add Basil Puree 75g
75 g
Prijs: € 1,79
1
79
€ 23,87 per kilo
23,87
/
kilo
Vorige
1
2
Volgende