Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
47 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Categorieën
Categorieën
Naanbrood en pappadum
(11)
resultaten
Naanbrood en pappadum
(11)
resultaten
Meer Indiaas
(7)
resultaten
Meer Indiaas
(7)
resultaten
Indiase currypasta
(13)
resultaten
Indiase currypasta
(13)
resultaten
Indiase kooksauzen
(16)
resultaten
Indiase kooksauzen
(16)
resultaten
Merken
Merken
Patak's
(19)
resultaten
- unchecked
Jumbo
(8)
resultaten
- unchecked
Tilda
(6)
resultaten
- unchecked
The Spice Tailor
(5)
resultaten
- unchecked
Sharwoods
(4)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
(3)
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Vegetarisch
(1)
resultaten
- unchecked
Plantaardig
(11)
resultaten
- unchecked
Aziatische keuken
Terug
Producten
Wereldkeukens, kruiden, pasta en rijst
Aziatische keuken
Indiase keuken
Indiase keuken
47 producten gevonden
Naanbrood en pappadum
Meer Indiaas
Indiase currypasta
Indiase kooksauzen
Filteren
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
The Spice Tailor Classic Butter Chicken 300g
Prijs: € 3,99
3
99
€ 13,30 per kilo
13,30
/
kilo
The Spice Tailor Original Tikka Masala 300g
Prijs: € 3,99
3
99
€ 13,30 per kilo
13,30
/
kilo
Pappadum snack lightly salted
Prijs: € 2,99
2
99
€ 42,71 per kilo
42,71
/
kilo
Jumbo Mini Naan Knoflook Koriander 200 g
200 g
Prijs: € 1,89
1
89
€ 9,45 per kilo
9,45
/
kilo
Patak's Ginger Mango Chutney 340 gram
Prijs: € 3,49
3
49
€ 10,26 per kilo
10,26
/
kilo
Sharwood's Cooking Sauce Butter Chicken 420 g
Prijs: € 3,89
3
89
€ 9,26 per kilo
9,26
/
kilo
Patak's Original Tandoori 450g
Prijs: € 3,79
3
79
€ 8,42 per kilo
8,42
/
kilo
Patak's Original Korma 450g
Prijs: € 3,79
3
79
€ 8,42 per kilo
8,42
/
kilo
Patak's Zoete Mango Chutney 340 g
Prijs: € 3,49
3
49
€ 10,26 per kilo
10,26
/
kilo
Patak's Original Tikka Masala Kruidenpasta 165 g
Prijs: € 3,39
3
39
€ 20,55 per kilo
20,55
/
kilo
Hoisin Sauce
Prijs: € 2,99
2
99
€ 14,24 per kilo
14,24
/
kilo
Patak's Original Madras Indiase Kruidenpasta 165g
Prijs: € 3,39
3
39
€ 21,19 per kilo
21,19
/
kilo
Patak's Butter Chicken Paste
Prijs: € 3,39
3
39
€ 20,55 per kilo
20,55
/
kilo
Patak's Coconut & Cashew Saus 450 gr
Prijs: € 3,79
3
79
€ 8,42 per kilo
8,42
/
kilo
Patak's Original Mild Curry Kruidenpasta 165 g
Prijs: € 3,29
3
29
€ 19,94 per kilo
19,94
/
kilo
Sharwood's Cooking Sauce Butter Chicken Curry 420g
Prijs: € 3,49
3
49
€ 8,31 per kilo
8,31
/
kilo
Jumbo Naan Naturel 2 Stuks 260 g
260 g
Goedkoopje
Prijs: € 1,79
1
79
€ 6,88 per kilo
6,88
/
kilo
The Spice Tailor Indonesian Rendang 275g
Prijs: € 3,99
3
99
€ 14,51 per kilo
14,51
/
kilo
Patak's Extra Spicy Tomato Saus 450 g
Prijs: € 3,79
3
79
€ 8,42 per kilo
8,42
/
kilo
Jumbo Naan Knoflook Koriander 2 Stuks 260 g
260 g
Goedkoopje
Prijs: € 1,85
1
85
€ 7,12 per kilo
7,12
/
kilo
Patak's Original Butter Chicken 450g
Prijs: € 3,29
3
29
€ 7,31 per kilo
7,31
/
kilo
Pataks mini Naan garlic & herbs
Prijs: € 2,99
2
99
€ 15,90 per kilo
15,90
/
kilo
The Spice Tailor Red Curry kit 275g
Prijs: € 3,99
3
99
€ 14,51 per kilo
14,51
/
kilo
Sharwood's Mango Chutney 227 g
Prijs: € 3,29
3
29
€ 14,49 per kilo
14,49
/
kilo
Vorige
1
2
Volgende