Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
14 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Categorieën
Categorieën
Zout
(6)
resultaten
Zout
(6)
resultaten
Peper
(8)
resultaten
Peper
(8)
resultaten
Merken
Merken
Verstegen
(14)
resultaten
- checked
Jozo
(9)
resultaten
- unchecked
Jumbo
(7)
resultaten
- unchecked
Cornish Sea Salt
(4)
resultaten
- unchecked
Drogheria
(4)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Kruiden en specerijen
Terug
Producten
Wereldkeukens, kruiden, pasta en rijst
Kruiden en specerijen
Peper en zout
Verstegen peper en zout
14 producten gevonden
Zout
Peper
Filteren
1
actief
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Verstegen
Verstegen 4 Seizoenenpeper 150 g
150 g
Prijs: € 9,59
9
59
€ 63,93 per kilo
63,93
/
kilo
Verstegen Zwarte Peper met Molen 40 g
40 g
Prijs: € 3,59
3
59
€ 89,75 per kilo
89,75
/
kilo
Verstegen Zeezout 320 g
320 g
Prijs: € 4,29
4
29
€ 13,41 per kilo
13,41
/
kilo
Verstegen Zwarte Peper 160 g
160 g
Prijs: € 8,49
8
49
€ 53,06 per kilo
53,06
/
kilo
Verstegen Witte Peper Gemalen 44 g
44 g
Prijs: € 4,49
4
49
€ 102,05 per kilo
102,05
/
kilo
Verstegen Zeezout met Molen 85 g
85 g
Prijs: € 3,49
3
49
€ 41,06 per kilo
41,06
/
kilo
Verstegen Zwarte Peper Gemalen 38 g
38 g
Prijs: € 3,69
3
69
€ 97,11 per kilo
97,11
/
kilo
Verstegen 4-Seizoenen Peper met Molen 43 g
43 g
Prijs: € 3,29
3
29
€ 76,51 per kilo
76,51
/
kilo
Verstegen Selderijzout 94 g
94 g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 31,81 per kilo
31,81
/
kilo
Verstegen Cayennepeper 44 g
44 g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 67,95 per kilo
67,95
/
kilo
Verstegen Witte Peper met Molen 48 g
48 g
Prijs: € 3,99
3
99
€ 83,12 per kilo
83,12
/
kilo
Verstegen Tafelgoud het Alternatief voor Zout 44 g
44 g
Prijs: € 3,79
3
79
€ 86,14 per kilo
86,14
/
kilo
Verstegen Himalaya Zout Gekruid met Molen 80 g
80 g
Prijs: € 3,15
3
15
€ 39,38 per kilo
39,38
/
kilo
Verstegen Keukengoud het Alternatief voor Zout 145 g
145 g
Prijs: € 4,49
4
49
€ 30,97 per kilo
30,97
/
kilo
Vorige
1
Volgende