Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
22 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Merken
Merken
Grand'Italia
(7)
resultaten
- unchecked
Jumbo's
(5)
resultaten
- unchecked
Jumbo
(4)
resultaten
- unchecked
Rummo
(3)
resultaten
- unchecked
Bertolli
(1)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Biologisch
(2)
resultaten
- unchecked
Glutenvrij
(2)
resultaten
- unchecked
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Mediterrane keuken
Terug
Producten
Wereldkeukens, kruiden, pasta en rijst
Mediterrane keuken
Pesto
Pesto
22 producten gevonden
Filteren
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Jumbo Pesto alla Genovese 190 g
190 g
Goedkoopje
Prijs: € 1,15
1
15
€ 6,05 per kilo
6,05
/
kilo
Grand'Italia Pesto alla Genovese 185 g
Prijs: € 2,79
2
79
€ 15,08 per kilo
15,08
/
kilo
Jumbo Pesto Rosso 190 g
190 g
Goedkoopje
Prijs: € 1,15
1
15
€ 6,05 per kilo
6,05
/
kilo
Jumbo Pesto alla Genovese 2 x 90 g
2 x 90 g
Prijs: € 1,99
1
99
€ 11,06 per kilo
11,06
/
kilo
Rummo Pesto alla Genovese 190 g
190 g
Prijs: € 3,59
3
59
€ 18,89 per kilo
18,89
/
kilo
Jumbo Pesto Rosso 2 x 90 g
2 x 90 g
Prijs: € 1,99
1
99
€ 11,06 per kilo
11,06
/
kilo
Grand'Italia Pesto Rosso met Zongedroogde Tomaat 185g
Prijs: € 3,59
3
59
€ 19,30 per kilo
19,30
/
kilo
Grand'Italia Pesto alla Genovese 90 g
Prijs: € 2,19
2
19
€ 24,33 per kilo
24,33
/
kilo
Venturino Bartolomeo Pesto alla Genovese 180 g
180 g
Prijs: € 3,49
3
49
€ 19,39 per kilo
19,39
/
kilo
Bertolli Pesto Rosso 185 g
185 g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 16,16 per kilo
16,16
/
kilo
Polli Pesto alla Calabrese 190 g
190 g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 15,74 per kilo
15,74
/
kilo
Grand'Italia Pesto Piccante 185 g
Prijs: € 3,69
3
69
€ 19,95 per kilo
19,95
/
kilo
Rummo Pesto Rosso 190 g
190 g
Prijs: € 3,59
3
59
€ 18,89 per kilo
18,89
/
kilo
Rummo Pesto Calabrese 190 g
190 g
Prijs: € 3,59
3
59
€ 18,89 per kilo
18,89
/
kilo
Grand'Italia Pesto Peperoni e Noci 185 g
Prijs: € 3,69
3
69
€ 19,95 per kilo
19,95
/
kilo
Grand'Italia Pesto Rosso 90 g
Prijs: € 2,69
2
69
€ 29,89 per kilo
29,89
/
kilo
Grand'Italia Pesto Tartufo 185 g
Prijs: € 3,69
3
69
€ 19,95 per kilo
19,95
/
kilo
Jumbo Biologische Rode Pesto Tomaat 140 g
140 g
Prijs: € 1,69
1
69
€ 12,07 per kilo
12,07
/
kilo
Jumbo Biologische Groene Pesto Basilicum 140 g
140 g
Prijs: € 1,69
1
69
€ 12,07 per kilo
12,07
/
kilo
Jumbo Pesto Arrabbiata 190 g
Voorlopig niet leverbaar
Prijs: € 2,29
2
29
€ 12,05 per kilo
12,05
/
kilo
Jumbo Pesto Truffel 190 g
Voorlopig niet leverbaar
Prijs: € 2,49
2
49
€ 13,11 per kilo
13,11
/
kilo
Jumbo's Pesto Pomodori Tomato 190g
Voorlopig niet leverbaar
Prijs: € 2,49
2
49
€ 13,11 per kilo
13,11
/
kilo
Vorige
1
Volgende