Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
7 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Categorieën
Categorieën
Harissa, tahini en meer sauzen
(1)
resultaten
Harissa, tahini en meer sauzen
(1)
resultaten
Flatbread
(2)
resultaten
Flatbread
(2)
resultaten
Specerijen en specialiteiten
(3)
resultaten
Specerijen en specialiteiten
(3)
resultaten
Meer Arabische keuken
(6)
resultaten
Meer Arabische keuken
(6)
resultaten
Merken
Merken
Souq
(7)
resultaten
- checked
Al fez
(7)
resultaten
- unchecked
SERA
(5)
resultaten
- unchecked
Jumbo
(3)
resultaten
- unchecked
Efendi
(2)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Wereldkeukens, kruiden, pasta en rijst
Terug
Producten
Wereldkeukens, kruiden, pasta en rijst
Midden-Oosterse keuken
Souq midden-oosterse keuken
7 producten gevonden
Harissa, tahini en meer sauzen
Flatbread
Specerijen en specialiteiten
Meer Arabische keuken
Filteren
1
actief
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Souq
SOUQ Libanees Brood 330g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 9,06 per kilo
9,06
/
kilo
SOUQ Granaatappel Melasse 100ml
Prijs: € 6,69
6
69
€ 66,90 per liter
66,90
/
liter
SOUQ Libanees Volkoren Brood 330g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 9,06 per kilo
9,06
/
kilo
SOUQ Zwarte knoflook
Prijs: € 3,99
3
99
€ 3,99 per stuk
3,99
/
stuk
Nadia & Merijn's Souq Simit Bagels met Sesam 200g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 14,95 per kilo
14,95
/
kilo
SOUQ Milde Harissa
Prijs: € 3,99
3
99
€ 21,00 per kilo
21,00
/
kilo
SOUQ Gekonfijte Citroen
Prijs: € 2,79
2
79
€ 25,36 per kilo
25,36
/
kilo
Vorige
1
Volgende