Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
44 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Merken
Merken
Jumbo
(6)
resultaten
- unchecked
Namdong
(4)
resultaten
- unchecked
Conimex
(4)
resultaten
- unchecked
Go-tan
(3)
resultaten
- unchecked
Hakubaku
(3)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
(2)
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Dieetvoorkeur
Dieetvoorkeur
Geschikt voor coeliakiepatiënten
(1)
resultaten
- unchecked
Caloriearm
(1)
resultaten
- unchecked
Plantaardig
(1)
resultaten
- unchecked
Mie en noedels
Terug
Producten
Wereldkeukens, kruiden, pasta en rijst
Rijst, mie en noedels
Mie en noedels
Noedels
Noedels
44 producten gevonden
Filteren
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Namdong Snack Beef Jjigae 120 g
Gesponsord
Prijs: € 1,69
1
69
€ 14,08 per kilo
14,08
/
kilo
Jumbo Udon Noodles 300 g
300 g
Bekroond
Prijs: € 1,79
1
79
€ 5,97 per kilo
5,97
/
kilo
Jumbo Wok Noodles 300 g
300 g
Prijs: € 2,49
2
49
€ 8,30 per kilo
8,30
/
kilo
Jumbo Volkoren Wok Noedels Kant & Klaar 300 g
300 g
Prijs: € 2,45
2
45
€ 8,17 per kilo
8,17
/
kilo
Saitaku Simply Japanese Ramen Noodles Precooked 2 x 150 g
Prijs: € 3,49
3
49
€ 11,63 per kilo
11,63
/
kilo
Jumbo Woknoodles 248 g
248 g
Prijs: € 1,29
1
29
€ 5,20 per kilo
5,20
/
kilo
Namdong Snack Chicken Jjigae 84 g
84 g
Prijs: € 1,99
1
99
€ 23,69 per kilo
23,69
/
kilo
Jumbo Volkoren Noodles 250 g
250 g
Prijs: € 1,29
1
29
€ 5,16 per kilo
5,16
/
kilo
Conimex Woknoedels 248Gx6
Prijs: € 1,99
1
99
€ 8,02 per kilo
8,02
/
kilo
Samlip Udon Noedels Vers 200 g
Prijs: € 1,49
1
49
€ 7,45 per kilo
7,45
/
kilo
Conimex Rijstnoedels 2mm 225 g
Prijs: € 3,19
3
19
€ 14,18 per kilo
14,18
/
kilo
Conimex Rijstnoedels 5mm 225 g
225 g
Prijs: € 3,19
3
19
€ 14,18 per kilo
14,18
/
kilo
Koh Thai Rijst Noedels 220 g
Prijs: € 2,59
2
59
€ 11,77 per kilo
11,77
/
kilo
Hakubaku Udon Organic 270 g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 11,07 per kilo
11,07
/
kilo
Saitaku Pre-cooked Udon Noodles
Prijs: € 3,59
3
59
€ 11,97 per kilo
11,97
/
kilo
MAI WA Udon Noedels 200g
Prijs: € 1,09
1
09
€ 5,45 per kilo
5,45
/
kilo
Go-Tan Egg Noodles Bio-Organic 250 g
Prijs: € 2,69
2
69
€ 10,76 per kilo
10,76
/
kilo
Namdong Snack Chicken Jjigae 120 g
120 g
Prijs: € 1,69
1
69
€ 14,08 per kilo
14,08
/
kilo
Hakubaku Ramen Organic Noodle 270g
Prijs: € 2,99
2
99
€ 11,07 per kilo
11,07
/
kilo
Go-Tan Vermicelli Glass Noodles Soe-Oen 100g
Prijs: € 1,45
1
45
€ 14,50 per kilo
14,50
/
kilo
Jumbo Volkoren Wok Noodles 250 g
Prijs: € 1,29
1
29
€ 5,16 per kilo
5,16
/
kilo
Amoy Medium Noodles 300 g Zak
Prijs: € 2,99
2
99
€ 9,97 per kilo
9,97
/
kilo
Namdong Snack Beef Jjigae 83 g
83 g
Prijs: € 1,99
1
99
€ 23,98 per kilo
23,98
/
kilo
City Aroma Shirataki Konjak Noedels 340 g
340 g
Prijs: € 1,25
1
25
€ 6,25 per kilo
6,25
/
kilo
Vorige
1
2
Volgende