Ga naar zoeken
Ga naar hoofdinhoud
Lekker eten, makkelijke recepten
Gratis bezorging bij bepaalde aanbiedingen
Vers is ook écht vers
Winkels & openingstijden
Nederland
Menu
Sluiten
Inloggen
Producten
Aanbiedingen & acties
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk alles
Bieraanbiedingen
Goedkoopjes
Weekendvoordeel
Kies & Mix assortiment
Korting op je bezorging
Win- & spaaracties
Jumbo Extra's
Folder
Recepten
Wat eten we?
Wat eten we?
Bekijk alles
Vegetarisch
Pasta
Gezond
BBQ
Klaar in 20 minuten
Hoofdgerechten
Makkelijke recepten
Budget recepten
Vegetarische recepten
Service
Zakelijk bestellen
Online bestellen
Kies bezorg- of ophaalmoment
Pick Up Points
Zo werkt het
Jumbo app
Staatsloten bestellen
Bezorgeloos
Rittenkaart
Gebak bestellen
Sluiten
11 producten gevonden.
Filters overslaan
Filters
Categorieën
Categorieën
Aziatische keuken
(11)
resultaten
Aziatische keuken
(11)
resultaten
Merken
Merken
Wijko
(11)
resultaten
- checked
Jumbo
(308)
resultaten
- unchecked
Verstegen
(232)
resultaten
- unchecked
Jumbo's
(107)
resultaten
- unchecked
Grand'Italia
(78)
resultaten
- unchecked
Bekijk meer
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Alle aanbiedingen
resultaten
- unchecked
Korting op je bezorging
resultaten
- unchecked
Producten
Terug
Producten
Wereldkeukens, kruiden, pasta en rijst
Wijko wereldkeukens, kruiden, pasta en rijst
11 producten gevonden
Aziatische keuken
Filteren
1
actief
Sorteren
Populariteit
Prijs (laag-hoog)
Prijs (hoog-laag)
Prijs per eenheid (laag-hoog)
Wijko
Wijko Satesaus Kant en Klaar 520 g
Prijs: € 3,69
3
69
€ 7,10 per kilo
7,10
/
kilo
Wijko Satésaus Voordeelverpakking Geconcentreerd 1Kg
Prijs: € 5,99
5
99
€ 5,99 per kilo
5,99
/
kilo
Wijko Satésaus Kant en Klaar 270 g
Prijs: € 2,39
2
39
€ 8,85 per kilo
8,85
/
kilo
Wijko Satésaus Geconcentreerd 540 g
Prijs: € 3,99
3
99
€ 7,39 per kilo
7,39
/
kilo
Wijko Satésaus ketjap kant en klaar 250 g
Prijs: € 2,69
2
69
€ 10,76 per kilo
10,76
/
kilo
Wijko Satésaus Kruidig Kant en Klaar 250 g
Prijs: € 2,59
2
59
€ 10,36 per kilo
10,36
/
kilo
Wijko Satésaus kant en klaar 3 x 80 g
Prijs: € 3,49
3
49
€ 14,54 per kilo
14,54
/
kilo
Wijko Satésaus Geconcentreerd 250 g
Prijs: € 2,19
2
19
€ 8,76 per kilo
8,76
/
kilo
Wijko Satésaus Kant en Klaar 120 g
Prijs: € 1,59
1
59
€ 13,25 per kilo
13,25
/
kilo
Wijko Satésaus Hot Kant en Klaar 520 g
Prijs: € 3,69
3
69
€ 7,10 per kilo
7,10
/
kilo
Wijko Satésaus Hot Kant en Klaar 120 g
Prijs: € 1,59
1
59
€ 13,25 per kilo
13,25
/
kilo
Vorige
1
Volgende