Ingrediënten
4 personen
Zet in 3 stappen deze heerlijke Aspergesalade met serranoham en basilicum op tafel.
- Snijd het onderste stugge stukje (ca. 3 cm) van de asperges en kook de asperges in ruim water met zout naar smaak en de suiker in 12-15 min. beetgaar. Neem de asperges uit de pan en laat ze goed uitlekken. Snijd de asperges in stukjes van 4 cm.
- Verdeel de spinazie over de borden. Verdeel de asperges en de tomaat erover. Bestrooi met de bosui en de cashewnoten.
- Scheur de ham in reepjes en verdeel het over de salade. Scheur ook de basilicumblaadjes in stukjes boven de salade. Lepel een beetje dressing over de salade op de borden. Geef de rest van de dressing apart erbij.
Tip! Rooster de cashewnoten kort in een droge koekenpan. Zo komt het volle notenaroma nog beter tot zijn recht. Lekker met vloer- of stokbrood.

