Afbeelding van Avocado-eisalade

Avocado-eisalade

Magazine imageMagazine

Deze avocado-eisalade is perfect voor op brood tijdens de lunch. Heerlijk romig door de avocado en op smaak gebracht met kerrie en rode peper voor een lichte pittige smaak. Ook lekker als bijgerecht bij de barbecue.

15 min bereiden

lunch/brunch gerecht

320 kcal/pp

(0)

Ingrediënten

4 personen

Bereiding

Zet in 4 stappen deze heerlijke Avocado-eisalade op tafel.

  1. Kook de eieren in 8 min. hard. Laat schrikken en pel ze. Snijd in kleine blokjes en doe in een kom.
  2. Halveer de avocado’s in de lengte en verwijder de pit. Schep het vruchtvlees met een lepel uit de schil. Snijd in kleine blokjes en doe bij het ei.
  3. Halveer de rode peper en verwijder de zaadlijsten. Snijd de peper in kleine stukjes en de bieslook fijn. Voeg beide toe aan de avocado en ei.
  4. Voeg de mayonaise en kerrie toe en meng alles door elkaar. Breng eventueel verder op smaak.

Tip! Lekker op een broodje of als borrelhapje op een toastje.
Tip Heb je een eiersnijder? Dan kun je daar zowel de gekookte eieren als de avocado mee in blokjes snijden. Snijd eerst een ei in plakjes, draai hem dan een kwartslag en snijd de plakjes in blokjes. Hetzelfde kun je doen met een halve eetrijpe avocado.

eet smakelijk

Meer zoals dit

Sauzen Kruiden Ei