Afbeelding van Vegan bonenschotel van Mascha @ Beautygloss

Vegan bonenschotel van Mascha @ Beautygloss

Magazine imageMagazine

Een vegan bonenschotel vol smaak! Krieltjes en bonen gecombineerd met zongedroogde tomaatjes en tomatenblokjes. Breng op smaak met cajunkruiden en als finishing touch verse dille. Serveer in diepe borden en geniet!

20 min bereiden

hoofdgerecht

420 kcal/pp

(1)

Ingrediënten

4 personen

Bereiding

Zet in 4 stappen deze heerlijke Vegan bonenschotel van Mascha @ Beautygloss op tafel.

  1. Spoel allebei de soorten bonen af in een vergiet en laat ze uitlekken. Snij de verse dille zo fijn mogelijk.
  2. Schep de zongedroogde tomaatjes uit de pot en laat ze uitlekken. Neem 3 eetlepels olie uit de pot van de tomaatjes en verwarm deze in een grote koekenpan. Doe de krieltjes in de pan en bak ze in 5 minuten mooi goudbruin, want een goede foundation is belangrijk, ook voor aardappeltjes!
  3. Snijd de zongedroogde tomaatjes fijn en voeg ze toe aan de aardappeltjes. Voeg ook de tomatenblokjes, de kidneybonen en bruine bonen toe en meng goed door elkaar. Voeg vervolgens de cajunkruiden toe. Breng alles aan de kook en laat 8-10 minuten zachtjes koken tot de saus iets dikker is. Schep het af en toe om, zodat het niet aanbakt.
  4. Schep de bonenschotel in 4 diepe borden en garneer met wat fijngesneden dille. Voor de smaak, maar vooral omdat dat frisse groen zo mooi staat bij de rest.
eet smakelijk

Meer zoals dit

Groente Vegan Bonen Bonenschotel